Vilniaus mokytojų namai
EN

BACHAS AFRIKOJE. Atlikėjas, sukrėtęs gitaros pasaulį


Šv. Kotrynos bažnyčia
Antradienis
Liepos 18 d.
19 val.

Atlikėjas DEREK GRIPPER (gitara, PAR).

Šis atlikėjas auksinėmis raidėmis jau įrašytas į pasaulio muzikos istoriją už Afrikos muzikinio paveldo puoselėjimą bei populiarinimą. Jis sugebėjo kūrinius korai (kora – tai 21 stygą turintis instrumentas, paplitęs Vakarų Afrikoje, skambesiu primenantis arfą) transkribuoti šešiastygei gitarai! Ir tai padaryti taip meistriškai, taip subtiliai ir autentiškai, kad sudrebino gitaros pasaulį bei klausytojų širdis.
Išgirdęs D. Gripperį, legendinis Grammy laureatas Johnas Williamsas neslėpė savo susižavėjimo: „Gripperis neįtikėtinas! Jis daro tokius įdomius dalykus, kokių nesu girdėjęs dvidešimt metų.“ Ir tą pačią akimirką pakvietė dirbti kartu. Taigi, dabar dėl gitaristo pasirodymų varžosi garsiausios salės – nuo King’s Place Londone iki Carnegie Hall Niujorke.
Atsižvelgdamas į koncerto vietą (Šv. Kotrynos bažnyčią), D. Gripperis atliks originalią programą – pradėjęs Baroko genijaus J. S. Bacho kūriniais, spalvingais garsovaizdžiais nukels į tolimąjį Malį.

Programoje J. S. Bach, tradicinė Malio muzika korai (tr. šešiastygei gitarai D. Gripper).

Koncerto trukmė 1.20 val.

http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/bachas-afrikoje-atlikejas-sukretes-gitaros-pasauli-214683/
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: