Vilniaus mokytojų namai
EN

KONCERTAS „262 saldainiai W. A. MOZARTui“


Šv. Kotrynos bažnyčia
Ketvirtadienis
Sausio 25 d.
19 val.

262 saldainiai
MOZARTUI

262-am W. A. Mozarto gimtadieniui
Solistė – Onutė GRAŽINYTĖ (fortepijonas)

Vilniaus m. sav. ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS
Dirigentas MODESTAS BARKAUSKAS

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kviečia švęsti Vienos klasiko, Volfgango Amadėjaus Mocarto 262-ojo gimtadienio! Koncerte išskirtinė gražiausių Mocarto kūrinių programa. Fortepijonu solo skambins jauna talentinga pianistė, tarptautinių konkursų laureatė – žavingoji Onutė Gražinytė. Orkestrui diriguos naujasis orkestro meno vadovas ir vyr. dirigentas, jaunas ir perspektyvus, tik ką laimėjęs prestižinį tarptautinį pasaulinio lygio dirigentų konkursą  – Modestas Barkauskas.
Ne paslaptis, kad klasikinė, o ypač Mocarto muzika ypatingai teigiamai veikia žmogaus psichinę ir fizinę būklę. Šis genialus kompozitorius yra vienas labiausiai mėgstamų ir pripažintų klasikinės muzikos kūrėjų.
Koncerto Šv. Kotrynos bažnyčioje metu kiekvienas galės patirti muzikos grožį, Šv. Kristoforo kamerinio orkestro skambesio skaidrumą, žėrinčių fortepijoninių  pasažų lengvumą gyvai!

Programoje: gražiausi W. A. Mozarto kūriniai.

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/mocarto-gimtadienis-su-sv-kristoforu-237595/
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: