Vilniaus mokytojų namai
EN

JURGA | „TEN, KUR TU“


Šv. Kotrynos bažnyčia
Antradienis
Kovo 26 d.
19 val.

Vinilo plokštelės pristatymas

„Po devynerių metų pertraukos savo rankose vėl laikysiu vinilo plokštelę. Proga įsimintina, todėl kovo 26 dieną ji ir aš būsim ten, kur tu – Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Ir nors vienas nueitą kelią skaičiuoja metais, kitas – pasiekimais. Man tai – dainos, kurios žymi svarbius gyvenimo etapus ir įveiktus iššūkius. Kiekviena iš sudėtų į šį albumą dainų nušviesino ir palengvino kasdienybę, leido sustoti ir pastebėti tai, kas svarbiausia. Dalinsiuosi jomis su tikėjimu, kad tai padės pastebėti ir Tau.“
Jurga

Naujoje, dviguboje Jurgos vinilo plokštelėje, kuri prekyboje pasirodo vasario pabaigoje, suguls net 22 populiariausios ir skirtingą istoriją savyje nešančios dainos. Didelė jų dalis tarptautinio turo „Ten, kur tu“ metu vasarį-balandį nuskambės koncertuose Lietuvoje ir Kinijoje.

Kovo 26 diena – viena iš išskirtinių progų išgirsti visą Jurgos muzikinę istoriją gyvai.

Jurga „Ten, kur tu“ https://www.youtube.com/watch?v=PgPb7lcl688Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: