Vilniaus mokytojų namai
EN

Koncertas „Liepsnojantys ritmai“


Šv. Kotrynos bažnyčia
Penktadienis
Kovo 29 d.
19 val.

Muzika ir šokis ribų neturi! – teigia klasikinės gitaros ir flamenko šokio dueto “Duo Flame” nariai, atliekantys vokiečių, lietuvių, ispanų klasikos kompozitorių kūrinius, įvilktus į flamenko šokių stilių. Savitą kūrinių interpretavimą papildys įvairūs perkusiniai instrumentai bei ritmai, vedantys žiūrovus netikėtais muzikiniais posūkiais ir atveriantys emocijų jūrą.

„Liepsnojantys ritmai“ – profesionalių atlikėjų sumanymas klasikinę muziką pateikti kitaip. Įspūdinga gitaros, perkusijos ir šokio pynė leidžia šį sumanymą puikiai įgyvendinti.

Programoje skambės J.S.Bach, I.Albeniz, J.Tamulionio, A.Piazzolla ir kitų kompozitorių kūriniai.

Atlikėjai:
Flamenko šokis – Liucija Puidokaitė
Gitara – Algimantas Pauliukevičius
Perkusija – Saulius Auglys

Apie atlikėjus.
Liucija apie save :

Flamenko menas mane patraukė 2003 metais ir … sužavėjo! Iškarto supratau, kad tai „mano“. Jo mokytis pradėjau Vilniuje, pas vieną pirmųjų flamenko mokytojų Lietuvoje, Beatričę Tomaševičienę. Noras tobulėti atvedė į privačias studijas užsienio šalyse pas puikius dėstytojus: Marianna Verdecia, Gabriela Gutarra, Claudio Javarone, Beatriz del Pozo. Šie mokytojai paskatino dar rimčiau gilintis į flamenko pasaulį. Toliau tobulinausi kviestiniuose flamenko meistrų (Clarisa di Salvo, Soledad Gomez, Chua Alba, Sebastian Sanchez, Javier Gomez ir kt.) bei profesiniuose judesio (Daniel Lepkoff – kontaktinė improvizacija, Brenda Naso – Laban judesio analizė ir kt.) seminaruose.

Esu baigusi Lietuvos muzikos ir teatro akademiją, alto specialybę. Įgyta pedagogo kvalifikacija, sceninė patirtis ir muzikinės žinios šiandien man labai praverčia mokant šokti, kuriant kompozicijas, suvokiant flamenko muziką bei perteikiant flamenko ritmo subtilybes kitiems.

2014 m. baigiau IBMT (Integruoto kūno darbo ir judesio terapijos institutas) studijas (įkūrėja Linda Hartley, Anglija). Besimokydama nustebau kaip naujos žinios padeda tobulėti šokyje, praplečia fizinio kūno galimybes, kurias turi kiekvienas.
Todėl į flamenko šokį nutariau integruoti studijų metu įgytas kūno terapeuto žinias, tobulesniam ir laisvesniam judesiui atskleisti. Pažintis su savo kūnu, jo pajauta ir raiška yra susiję su tobulėjimu ne tik šokyje, bet ir kasdieniame gyvenime.

Algimantas Pauliukevičius klasikinės gitaros studijas baigė Lietuvoje ir Baltarusijoje, 2000 metais tarptautiniame gitaristų konkurse Italijoje pelnė pirmąją vietą. Būdamas aktyvus klasikinės gitaros propaguotojas, yra parengęs švietėjiškų programų vaikams ir jaunimui, dalyvavęs Lietuvos televizijos ir radijo laidose, padaręs fondinius įrašus Lietuvos radijuje. Šiuo metu yra asociacijos „Motus Recto“ prezidentas. Dabar populiarina klasikinę gitarą muzikuodamas ir organizacine veikla. Yra tarptautinio S.Šilinsko klasikinės gitaros konkurso įkūrėjas ir meno vadovas. Šiuolaikinės muzikos klasikinei gitarai puoselėtojas, festivalių „Gaida“, „Jauna muzika“ ir kitų dalyvis. Yra atlikęs O.Balakausko, O.Narbutaitės, G.Kuprevičiaus kūrinių premjeras Lietuvoje. Koncertavo Latvijoje, Lenkijoje, Suomijoje, Danijoj, Vokietijoje ir kt. Be solo koncertų labai mėgsta kolektyvinį muzikavimą. Yra grojęs su daugeliu Lietuvos atlikėjų - M.K. Čiurlionio styginių kvartetu, Šv. Kristoforo orkestru. Su dainininke G.Skėryte buvo įkūręs ansamblį „Primaduo“, su lenkų gitaristu W.D.Popielarz buvo sukūręs tarptautinį gitarų duetą ,,Con Stagione“ , šiuo metu dažnai koncertuoja su Dresden Staatskapelle fleitininke C.Bräuer.

Saulius Auglys. Perkusininkas solistas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros lektorius, M.K. Čiurlionio menų mokyklos mokytojas, kompozitorius, aranžuotojas. Veda meistriškumo kursus, yra tarptautinių mušamųjų konkursų žiuri narys.

1988-1993 – LNOBT orkestro artistas, nuo 1993 – LNOBT simfoninio orkestro mušamųjų grupės koncertmeisteris. Tarptautinių būgnų ir perkusijos festivalių meno vadovas, Tarptautinių Jono Taločkos vardo jaunųjų atlikėjų konkurso mušamaisiais instrumentais iniciatorius ir vadovas, Didžiojo muzikų parado (2007, 2008 ir 2009) direktorius. Pasaulinės perkusininkų asociacijos „PAS“ prezidentas Lietuvoje. Perkusinio ansamblio „Taba“ vadovas, VŠĮ “Perkusijos festivaliai” direktorius, Lietuvos muzikų sąjungos narys. Olandijos kompanijos “Adams” mušamųjų instrumentų ekspertas Lietuvoje: groja jų pagamintais instrumentais – marimba ir vibrafonu. Marimbos grojimo meno mokėsi pas L.Maxey (JAV). Stažavosi pas garsų šių laikų marimbininką bei kompozitorių N.Jovan Živkovič.

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/liepsnojantys-ritmai--vilnius-278626
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: