Vilniaus mokytojų namai
EN

„MaNNazz“ DYKUMOS AUKŠTUMOS


Šv. Kotrynos bažnyčia
Trečiadienis
Birželio 5 d.
19 val.

Dykuma, man siejasi su žodžiu sausra ir laukti , nė vienas iš šių žodžių nėra malonus, deja, gyvenime, tenka susidurti su sunkumais, tačiau neperėjąs dykumos, nepasieksi kalnų. Muzika man nėra tik garsai , dermės, skambesiai, tai yra gyvenimas, toks kokį šiandien matau. Visas skaudžias emocijas įprasmina muzika ir visuose gyvenimo etapuose muzika, ir tikėjimas yra mano palydovai. Todėl neatsitiktinai pasirinkau šį pavadinimą, nes tai mano gyvenimo pulsas, jis pilnas meilės, paguodos, ašarų ir laisvės. 

Kamilė Kielaitė Sienkievič 

Grupė „MaNNazz“ – tai gyvos, elektroninės ir „beatbox“ stiliaus muzikos bei vokalo junginys, kuris apima be galo plačią ir spalvingą „ambient“, „drum&bass“, bliuzo, pop bei daug kitų muzikos stilių paletę. 

Nors „MaNNazz“ kartu dirba dar tik kelerius metus, tačiau jau turi laimėję ne vieną nominaciją bei pelnę didžiulį pasisekimą užsienio šalyse, tokiose kaip Jungtinė Karalystė, Norvegija, Šveicarija, Vokietija, Lenkija, Čekija, Vengrija, Ukrainoje duetas koncertavo prieš 12 tūkstančių žmonių auditoriją.

2017m. išleidę debiutinį albumą „Hopes“ išvyko koncertuoti į užsienio šalis, kelionėje kūrė reportažus kuriuos rodė Nacionalinė Lietuvos Televizija bei dalinosi spaudos portalai . 

https://www.youtube.com/watch?v=XuxOYwrzDmo&list=PLxNqrf7F9Usq2HMBurMmpNMNaETH2A1sj

Grupės įkūrėjai Kamilė Kielaitė-Sienkievič (Kami) ir Bogdanas Sienkievič (Bogis) tvirtina, jog jų muzikos pagrindinis išskirtinumas yra nuoširdumas ir unikali atmosfera, sukuriama koncertų metu. Atlikėjai nebijo peržengti savo komforto zonos tam, kad paliestų Jūsų, klausytojai, širdis. 

Koncertiniame ture duetui talkins scenos profesionalai: gitaristas Rytis Taraila, klavišininkas Mindaugas Balčiūnas ir pritariančioji vokalistė Agnė Šiaulytė. 

Vakaro svečias: Pianistas Rytas Lingė.

https://www.tiketa.lt/LT/mannazz_dykumos_aukstumos_20916Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: