Vilniaus mokytojų namai
EN

Kristupo festivalis: „NAKTIS ITALIJOJE“


Šv. Kotrynos bažnyčia
Trečiadienis
Liepos 3 d.
19.30 val.

Koncertai mandolinai ir orkestrui. 

Solistas JULIEN MARTINEAU (mandolina, Prancūzija),

KRISTUPO FESTIVALIO ORKESTRAS,

VAIVA EIDUKAITYTĖ (klavesinas),

Dirigentas MARTYNAS STAKIONIS.

Raudonasis kunigas ne pamokslais, o savo muzika užkariavęs pasaulį. Mandolinos Paganinis šio instrumento gamyboje nusipelnęs tiek pat, kiek Stradivarijus smuikui. Ar žinote kas jie? Tai - Antonio Vivaldi ir Raffaele Calace.

Šiuos kompozitorius pristatys pirmą kartą Vilniuje viešėsiantis įspūdingas mandolinininkas Julienas Martineau drauge su Kristupo festivalio orkestru bei charizmatiškuoju batutos meistru - Martynu Stakioniu.

Paklaustas, ko tikėtis iš vakaro programos, J. Martineau atsako: „Itališko temperamento ir labai gražios muzikos. Noriu atkreipti dėmesį į R. Calace koncertą. Tai - galingas, ekstremaliai virtuoziškas kūrinys. Savo emociniu užtaisu jis labai artimas žymiajam J. Rodrigo „Concierto de Aranjuez”, tik parašytas mandolinai.”

Programoje A. Vivaldi, R. Calace.

https://www.youtube.com/watch?v=zv2ysbn25Ww

https://www.youtube.com/watch?v=VWL5InMIfkM

 

Trukmė 1’15 val.

Bilietai: 13-35 Eur.

Koncertas patiks, jei mėgstate mandolinos skambesį, virtuozinius kūrinius ir pribloškiančią energetiką, sklindančią nuo muzikantų čia ir dabar.

https://www.tiketa.lt/LT/kristupo_festivalis__naktis_italijoje__koncertai_mandolinai_ir_orkestrui_20782Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: