Vilniaus mokytojų namai
EN

„LAISVA (PLAT)FORMA“ RENGINYS „NE TA KOJA“


VMN Baltoji salė
Penktadienis
Balandžio 12 d.
18 val.

Nežinau, ar gerai groju. Na, kažkada mane supeikė muzikos mokytoja, tada išsigandau ir niekada jai nebegrojau. Man patinka muzika, ji suteikia ramybę. Tik joje aš sugebu atrasti save. Tėtis sako, kad muzikantai neturi ateities, jie niekam nereikalingi. Aš labai myliu tėtį, manau, kad jis teisus. Dar tėtis sako, kad turėčiau studijuoti mediciną.
<...>
Dažniausiai būnu namuose. Čia turiu juodos arbatos, tingų katiną ir kraujo... kraujo raudonumo akrilinių dažų. Laisvalaikiu aš tapau. Jau šeštus metus pro langą stebiu pilkų Vilniaus rajonų spalvų paletę. Kartais galvoju, kad skęstu pilkume, bet tada mane gelbėja kūryba.
<...>
Aš matau, kiek jaunų žmonių taip niekada ir neišdrįsta parodyti savo kūrybos. Juk kažkur turi būti vieta, kurioje kiekvienas galėtų drąsiai būti ir atrodyti, kaip jis nori. Vieta, kuri būtų kaip antri namai, kuriuose jautiesi saugiausiai ir kuriuose taip gera kurti bei dalintis. Renginys, kuriame gali sutikti bendraminčių, kurie žavisi Tavo kūriniais ir asmenybe.

Registracija muzikantams:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeiNuBxkIc5mp4qI68nzDtlwtd3ZrGAvZHSlicU57LmqjzJnA/viewform

Registracija standup‘eriams:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdxvFZTS8yZFlo4it-meVqEbWX6ed2pJY_LX3mDs7hAdgFGdQ/viewform

Registracija skaitovams:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScz58Dyz6w3FRVFm5zDEPAoFMjZrXGgpD87jEj7UJVBRV0a1A/viewformPrenumeruokite mūsų naujienlaiškį: