Vilniaus mokytojų namai
EN

Antonio Vivaldi „Metų laikai“ (Papildomas koncertas)


Šv. Kotrynos bažnyčia
Sekmadienis
Rugsėjo 22 d.
21 val.

Atlikėjai: 
Minsko simfoninis orkestras „Olympia Classic“

Svečiai:
Mikael Samsonov (violončelė)
Pavel Batjan (smuikas)

Diriguoja:
Michail Snitko

Idėja surinkti geriausius muzikus viename OLYMPIA CLASSIC orkestre kilo Maskvos P. I. Čaikovskio valstybinės konservatorijos ir Baltarusijos valstybinės muzikos akademijos absolventui - garsiajam Baltarusijos dirigentui Michailui Snitko. Būdamas tokių žinomų šiuolaikinės pasaulinės dirigentų mokyklos, kaip Genadijus Provatorovas, Ilja Musinas ir Genadijus Rozhdestvenskis, mokinys, jis nusprendė ne tik tęsti jų tradicijas, bet ir įkvėpti naują gyvenimą į pasaulinių klasikinių ir modernių šedevrų atlikimą.

Šv. Kotrynos bažnyčios salėje OLYMPIA CLASSIC atliks visų laikų muzikinį šedevrą - Antonijo Vivaldi „Metų laikus“. Orkestre muzikuojantys nacionalinių ir tarptautinių konkursų laureatai, žada nepakartojamą atlikimo energetiką.

Drauge su orkestru atvyksta ir ypatingi svečiai:

- Mikael Samsonov - pasaulinio lygio violončelininkas, tarptautinių konkursų laureatas, kuris koncertavo geriausiose Europos koncertų salėse.

- Pavel Batjan - smuikininkas, Nacionalinio akademinio Didžiojo operos ir baleto teatro solistas, Baltarusijos Prezidento talentingų jaunųjų atlikėjų paramos fondo laureatas, tarptautinių konkursų nugalėtojas.

 OLYMPIA CLASSIC atlikimasžiūrovai pajus pavasarinį gamtos prabudimą, šiltos vasaros alsavimą, įsivaizduos rudens palaimą ir pasiners į žiemos pasaką. Įdomu tai, kad Vivaldžio „Metų laikų“ visų dalių turinys neapsiriboja tik gamtos siužetu, kviečiame tai pajusti drauge.

Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl įvykusio renginio ir jo kokybės. Pinigai už bilietus grąžinami tik neįvykus renginiui ar nukėlus renginio datą. Platintojas veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas. Detalią informaciją apie bilietų ir nuolaidų kuponų grąžinimus rasite „Vartotojų taisyklėse“ čia.

Bilietai: 15-25 Eur. Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: