Vilniaus mokytojų namai
EN

Hans Zimmer ir Yann Tiersen muzika | Rojalis


Šv. Kotrynos bažnyčia
Šeštadienis
Kovo 28 d.
19:00 ir 21 val.

Fortepijoninės muzikos vakarasRojalis.

Grojant Minsko simfoninio orkestro pianistui išgirsite pačias įspūdingiausias ir emocingiausias genijaus Hanso Zimmerio kompozicijas (filmai „Pradžia“,„Tarp žvaigždžių“, Karibų piratai“ irkt.), taip pat neįtikėtino kompozitoriaus Yanno Tierseno ir kitų genijų muzikiniai kūriniai, kurie užkabins kiekvieno žiūrovo sielą!

Koncertas vyks vienoje atmosferingiausių Vilniaus vietų - Šv. Kotrynos bažnyčioje. Vidinė atmosfera kiekvienam žiūrovui suteiks ypatingų įspūdžių dėl jos didingo vidinio vaizdo. Šviesos žaismas leis pasinerti į tobulą muzikos pasaulį.

Galėsite pasimėgauti neįtikėtinu rojalio skambesiu, kurio kompozicijos užpildytos gyvenimu, sielos ramybės jausmu ir vidiniu pakilimu. Genijų užrašyti muzikiniai motyvai verčia mus eiti pirmyn, mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka ir tikėti geriausiu - meile ir nuoširdumu.

Įspūdžiai išliks šilčiausi, o emocijos - gyviausios!
Bilietai: 18.00 - 27.00 Eur.
 https://www.bilietai.lt/rus/bilietai/koncertai/music-by-hans-zimmer-and-yann-tiersen-rojalis-68748/

19:00 val. https://www.bilietai.lt/rus/bilietai/koncertai/music-by-hans-zimmer-and-yann-tiersen-rojalis-303936/ (Išparduota)

21:00 val. https://www.bilietai.lt/rus/bilietai/koncertai/papildomas-music-by-hans-zimmer-and-yann-tiersen-rojalis-305855/ (Papildomas)
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: