Vilniaus mokytojų namai
EN

26 – oji „Sodo kraitė“ kviečia prie rudens gėrybių stalo!

Spalio 7 - 8 dienomis nuo 9 iki 18 val., Vilniaus gatvėje, prie Mokytojų namų šurmuliuos tradicinė rudens paroda – mugė „Sodo kraitė“. Šis renginys jau seniai tapo, tradiciškai rudenį, susiburiančiu bendravimo klubu į kurį visi atėję, gali gauti profesionalias konsultacijas jiems rūpimais klausimais, pabendrauti su žemę ir aplinką puoselėjančiais, mylinčiais žmonėmis.Vaismedžiai, vaiskrūmiai, sėklos, dekoratyviniai augalai – visa tai ir dar daugiau bus galima įsigyti iš patikimų ūkininkų, gėlininkų, sodininkų rankų, kurie renginyje dalyvauja jau daugelį metų.

                      „Kiemelis-turgelis“ - Vilniaus mokytojų namų kiemelyje, tai naujas akcentas „Sodo kraitėje“. Čia rikiuosis ūkininkai iš Lietuvos su  rudens gėrybėmis - medus, duona, mėsa, žuvis, svarainiai, obuoliai, riešutai, arbata ir tai dar ne viskas. Užsukę į kiemelį galėsite ne tik įsigyti šių skanėstų , bet ir pasigrožėti  Vilniaus ikimokyklinukų bei jų pedagogų paroda „Vaisiai, uogos ir daržovės“. Mažųjų darbštuolių paroda kiemelyje veiks iki spalio 14 d. 

                      Ypatinga šiluma dvelkianti akcija ir dėmesys mažiesiems

                      Ruduo - derliaus nuėmimo metas. Tai laikas, kai kantraus ir kruopštaus darbo rezultatai išsirikiuoja lentynose, sugula į vėsius rūsius laukti žiemos. O mes, nieko nelaukdami, skelbiame akciją „Saldžios Kalėdos Angelų vaikams“ ! Kviečiame visus vilniečius iki spalio 16 d. nešti obuolius į Vilniaus mokytojų namus. Iš Jūsų suneštų gėrybių spausime sultis ir gruodžio mėnesį jas dovanosime ne vienerius metus organizuojamos mugės „Angelų vaikai – su meile Jums“ dalyviams – Lietuvos specialaus ugdymo mokyklų ir pensionatų auklėtiniams. Akcija vykdoma kartu su Lietuvos vaiko teisių kontrolieriaus įstaiga, UAB „Obuolių namai“ ir UAB „Rimi Lietuva“.

 

Plačiau www.kultura.lt

2016 m. rugsėjo 30 d.

Visos naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: