Vilniaus mokytojų namai
EN

Šiluma dvelkianti akcija „Saldžios Kalėdos Angelų vaikams“ gruodžio 5 d. pradės keliones po Lietuvą

Šiluma dvelkianti akcija „Saldžios Kalėdos Angelų vaikams“ gruodžio 5 d. pradės keliones po Lietuvą ir iki gruodžio 12 d. aplankys 23 specialiąsias ugdymo įstaigas ir pensionatus Kaune, Simne, Kaišiadoryse, Šalčininkuose, Utenoje, Kėdainiuose, Skaudvilėje, Ventoje, Pabradėje, Kazlų Rūdoje, Šiauliuose, Dabikinėje, Dusetose, Smalininkuose, Kybartuose ir Vilniuje.

„Mums ši akcija turi ypatingą prasmę. Jau gražia tradicija tapusios kasmetinės atvelykio šventės – mugės „Angelų vaikai - su meile Jums“ dalyviai  iš specialiųjų ugdymo įstaigų kasmet sukuria įvairiausių rankdarbių ir atveža į Vilnių. Mokytojų namų bendruomenei svarbu  dalintis šiluma ir kurti ryšius, todėl labai natūraliai gimė mintis, kad mes turime nuvykti pas šiuos vaikus ir atvežti jiems dalelę šilumos”, sako akcijos sumanytoja, Vilniaus mokytojų namu projektų vadovė Lina Ališauskienė.

Ši graži akciją vykdoma kartu su LR Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga.

Spalio mėnesį prasidėjusios akcijos metu buvo surinkta daugiau nei 700 kg obuolių, iš kurių išspaustos sultys kartu su kitomis saldžiomis partnerių dovanomis bus išvežiotos po visą Lietuvą ir papuoš šventinį vaikų stalą.

Obuolius rideno ir sultis spaudė ūkininkai Gediminas Cijūnaitis ir Audronijus Norkus, UAB Obuolių namai, Regina Grivickienė, Vytautas Strazdas, Svajūnas Ilčiukas, Ramunė Butkutė, Onutė Ruzgienė. Saldžius linkėjimus Angelų vaikams siunčia UAB „Vilniaus Duona“, UAB „RIMI LIETUVA“, UAB „RŪTA“. 

2016 m. gruodžio 2 d.

Visos naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: