Vilniaus mokytojų namai
EN

KONCERTAS, SKIRTAS TARPTAUTINEI MOKYTOJŲ DIENAI

Kviečiame į jungtinį trijų kolektyvų susibūrimą-koncertą, skirtą Tarptautinei Mokytojų dienai. Programoje - tradicinių liaudiškų ir šiuolaikinių dainų pynė profesinės šventės proga mokytojams.

Visus tris kolektyvus, dalyvausiančius koncerte, sieja artimesni ar tolimesni draugystės ryšiai, suburiantys bendriems koncertiniams projektams, siekiant ne tik pažymėti reikšmingas progas, bet ir supažindinti visuomenę su tradicine liaudiška muzika bei šiuolaikinės vokalinės muzikos naujovėmis.

Trumpai apie dalyvius:

Choras „Nordbykoret“, vadovė Evy Nygaard Ernsteen, koncertmeisteris Olav Nordsjø Lund, Nordby, Ås kommune, Norvegija. Choras, netrukus švęsiantis 80 metų jubiliejų, pateiks Oslo regiono tradicinių dainų pynę. 

Vilniaus Dainos mylėtojų klubo mišrus choras, vadovaujamas Vytauto Versecko (chormeisterė Simona Vitkauskienė, koncertmeisteris Justinas Brūzga) ir 2017 metais pelnęs „Aukso paukštės" apdovanojimą, atliks Lietuvos ir kitų šalių kompozitorių sukurtas dainas. 

Vilniaus mokytojų namų liaudiškos muzikos ansamblis „Kankleliai“, vadovaujamas Daivos Čičinskienės, gyvuojantis daugiau kaip 47 metus, pristatys įvairiuose Lietuvos regionuose surinktų tradicinių liaudiškų dainų programą. 

Koncertas vyks spalio 7 d. 18 val. Vilniaus mokytojų namų Didžiojoje salėje. Įėjimas laisvas.

2017 m. rugsėjo 27 d.

Visos naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: