Vilniaus mokytojų namai
EN

Argentinietiškas tango žmonėms su Parkinsonu ir jų partneriams

Tai šokių pamokos, specialiai pritaikytos žmonėms, sergantiems Parkinsono liga. Pamokos vedamos pagal JAV suskurtą sistemą Dance for PD®, kurioje liga nėra akcentuojama, tačiau mokytojas organizuoja pamoką taip, kad bet kokio fizinio pajėgumo dalyvis mokytųsi, dalyvautų, pasijustų šokėju ir mėgautųsi pamoka.

Pamoka susideda iš lėto ir nuoseklaus apšilimo, ritminės dalies, šokio elementų mokymosi, improvizacijos.

Argentinietiškas tango – tai socialinis šokis, kuriame ypač svarbus savo kūno ir muzikos pajautimas, ryšys su partneriu ir gebėjimas improvizuoti. Daugelis mokslinių studijų rodo, kad argentinietiškas tango turi apčiuopiamą terapinį poveikį žmonėms, sergantiems neurodegeneracinėmis ligomis. Tačiau ne tai svarbiausia – svarbu pajusti judėjimo ir bendravimo džiaugsmą, kurį suteikia socialinis šokis. 

Lina Pavalkytė argentinietiško tango mokėsi Lietuvoje ir pas žinomus Europos ir Argentinos tango mokytojus, tokius kaip Ruben Terbalca (Universidad del Tango de Buenos Aires), Dana Frigoli ir Adrian Ferreira, José Vazquez, Alejandra Heredia ir Mariano Otero, Murat and Mishel  Erdemsel ir kitus. 2017 m rugpjūtį baigė Dance for PD® mokymus su David Leventhal (JAV). Nuo 2015 m. studijuoja kineziterapiją Vilniaus kolegijoje.

Daugiau informcijos: Lina tel. nr. 8 611 55081, lina.pavalkyte@gmail.com

Pamokos kaina asmeniui 2 Eur, porai 3 Eur.

2017 m. lapkričio 13 d.

Visos naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: