Vilniaus mokytojų namai
EN

UŽGAVĖNIŲ ŠĖLSMAS. 100-MEČIO VESTUVĖS

Vasario  13 d. Vilniaus mokytojų namai tradiciškai kviečia visus didelius ir mažus švęsti tikrųjų Užgavėnių. Nuo 17 val. renginių kiemelio (Vilniaus g. 39) vartai bus atviri, degs laužai ir kvepės blynais.

Šiais metais Užgavėnės bus ypatingos – visi miestiečiai kviečiami dalyvauti šimtmečio vestuvėse. Programoje Lašininių ir Kanapinių šeimų jungtuvių puota, giminės vestuvių ritualas bei kitos tradicinės apeigos.  Ar vestuvės įvyks, kaip baigsis puota – sužinos tik atėję.

Taigi kviečiame jau dabar puoštis, rengtis, gamintis kaukes –  geriausiai apsitaisiusiems išskirtinės vietos puotoje!

Šventės metu žadame daug dramų ir linksmybių. Juk reikia kaip reikiant pašėlioti: primiršę padoraus elgesio normas galėsite krėsti visokias išdaigas, varyti lauk susikaupusį blogį ir pilkumą, o kartu ir įkyrėjusią žiemą. Juk po šių linksmybių ateis kita diena, o su ja ir gavėnia – laikotarpis, kai reikės pasninkauti ir linksmybes teks pamiršti.

Vestuvėms groja kapela „Ratilai“, vad. Darius Mockevičius. 

Lauksime visų miestelėnų ir sostinės svečių, pavargusių nuo tamsios, nuobodžios ir ilgos žiemos  tikrosiose UŽGAVĖNĖSE vasario  13 d. 18 val. Vilniaus mokytojų namų renginių kiemelyje (Vilniaus g. 39).

2018 m. sausio 31 d.

Visos naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: