Vilniaus mokytojų namai

Spalio renginiai

2014 10
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Se
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
31
Renginių archyvas

Spalio 20 d.

215 auditorija, 18 val.
Etikos ir kultūros mokykloje
Paskaita „Pasaulėžiūra, sveikata, likimas I d.”
Lektorius Aleksandras Žarskus.
Vilniaus maršruto troleibuse Nr. 19, 13 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
Festivalio muzikinė akcija „Dainuojantis troleibusas“
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ” STARTUOJA.

Spalio 21 d.

VMN Svetainė, 18 val.
Žemaičių kultūros draugijos vakaras
Susitikimas su dailininku ir fotomenininku RIMANTU DICHAVIČIUMI.
Bus pristatyti autoriaus fotografijų albumai LAISVĖS PAŽENKLINTI I, II tomai ir kitos knygos.

Vakaro vedėja Draugijos pirmininkė Dalia Juodkaitė-Dirgėlienė.
Galerija VARTAI, 17 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
Seminaras „The Three C's Of Effective Songwriting” (“Trijų ‘C’ svarba dainų kūryboje”).
Seminarą ves veteranas dainų autorius Brettas Perkins (JAV).
Kavinėje VERO CAFE, Gedimino pr. 37, 11 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
Festivalio spaudos konferencija. Dalyvauja festivalio kūrybinė grupė bei festivalio organizatoriai.
KUPIŠKIO RAJONO SAVIVALDYBĖS KULTŪROS CENTRAS (Gedimino g. 40, Kupiškis), 18 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
Dalyvauja: ALEKSANDRAS MAKEJEVAS,
VALERIJUS ŠERELIS,
EGINAS GRAJAUSKAS su grupe,
JUHANI JAEGER (Estija),
MIHAIL TSELKOVIK ir JURIJ NECHAJ (Baltarusija).

Bilietai parduodami Kupiškio raj. savivaldybės kultūros centre.
Kavinėje VERO CAFE, Gedimino pr. 37, 18 val.
Akustinėjimai
Dalyvauja: IEVA PRŪSAITĖ, JUSTINAS NARVIDAS, VIOLETA BUČIŪTĖ, VYGANTAS ŠIMKUS
Veda: DŽIUGAS KULIEŠIUS

Spalio 22 d.

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
BEPROTIŠKAI FANTASTIŠKAS KONCERTAS!
Dalyvauja:
Neda Malūnavičiūtė;
Mantvydas Dabkus;
Rafailas Karpis;
Aidas Giniotis;
Jeronimas Milius;
Ainis Storpirštis;
Jurgis Didžiulis;
Justė Kazakevičiūtė;
„Baltos varnos”.

Ritmo grupė: Andrius Kulikauskas, Vytis Vainilaitis, Domas Žostautas, Gintaras Šulinskas, Vytautas Mikeliūnas.
Pritariamieji vokalai: Ugnė Bakanauskaitė, Rūta Jakulytė ir Benita Vasauskaitė.
Dainų aranžuotojas Andrius Kulikauskas.
Renginio vedėja Eglė Kernagytė.

Bilietus platina www.bilietai.lt
Rygos lietuvių vidurinėje mokykloje, 13 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
Dalyvauja: Juhani Jaeger (Estija),
Valerijus Šerelis,
Eginas Grajauskas su grupe.
Edukacinis renginys.
Rygos 69-oje vidurinėje mokykloje, 13 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
Dalyvauja:
Mihail Tselkovik ir Jurij Nechaj (Baltarusija),
Aleksandras Makejevas.
Edukacinis renginys.
Birštono Kurhauzas (B. Sruogos g. 2, Birštonas), 19 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
Dalyvauja: VIDAS PETKEVIČIUS,
ANDRIUS ZALIESKA-ZALA,
AKVILĖ VERVEČKAITĖ,
ŽIVILĖ MIEŽYTĖ ir ANDRIUS VAICENAVIČIUS,
ARNIS MILTINŠ (Latvija),
PAUL DIRMEIKIS ir JEAN BAPTISTE HENRY (Prancūzija).
Bilietai parduodami Birštono Kurhauzo kasoje.
Rygos kultūros ir laisvalaikio centre „Imanta”, 19 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
Dalyvauja: ALEKSANDRAS MAKEJEVAS,
VALERIJUS ŠERELIS,
EGINAS GRAJAUSKAS su grupe,
JUHANI JAEGER su grupe VINLAND (Estija),
MIHAIL TSELKOVIK ir JURIJ NECHAJ (Baltarusija),
INGUS ULMANIS su grupe JUMPRAVA (Latvija),
KARLIS KAZĀKS (Latvija),
LAURA BICĀNE (Latvija),
SERGEJS BUDANOVS (Latvija).
Bilietai parduodami Rygos Kultūros ir laisvalaikio centre „Imanta“.

Spalio 23 d.

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
MELANCHOLIŠKAS BARDŲ RUDUO!
Dalyvauja:
MAREK GALĄZKA su grupe (Lenkija),
Trio: GYTIS AMBRAZEVIČIUS (vokalas, gitara), TOMAS USOVAS (multiinstrumentalistas), MARTYNAS NUGARAS (perkusija).
Koncertą globoja UAB „Asseco Lietuva”.
Bilietų kainos: 22.00 - 63.50 Lt/ 6.37 - 18.39 €
Bilietus platina: www.bilietai.lt
VMN Didžioji salė, 18 val.
Vakaras, skirtas pedagogės, choreografės, baleto istorikės ir kritikės Lidijos Motiejūnaitė atminimui
Dalyvauja:
baleto istorikas Žilvinas Dautartas,
choreografai Anželika Cholina ir Elegijus Bukaitis,
baleto mokyklos „Nuotaika”, vad. Olga Tamašauskienė ir Eglės Špokaitės baleto mokyklos moksleiviai.
Vakarą veda menotyrininkas Helmutas Šabasevičius.
Gerontologijos ir reabilitacijos centre (Kalvarijų g. 323, Vilniuje), 11 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
Dalyvauja: grupė BALTOS VARNOS,
JONAS KRIVICKAS,
KAROLIS ŠPINKIS (Vokietija).
Veisiejų technologijos ir verslo mokykla (Kailinių km. Veisiejų sen. Lazdijų raj.), 18 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
Dalyvauja:
VIDAS PETKEVIČIUS,
ANDRIUS ZALIESKA-ZALA,
AKVILĖ VERVEČKAITĖ,
ŽIVILĖ MIEŽYTĖ ir ANDRIUS VAICENAVIČIUS,
ARNIS MILTINŠ (Latvija),
PAUL DIRMEIKIS ir JEAN BAPTISTE HENRY (Prancūzija).
Bilietai parduodami Veisiejų technologijos ir verslo mokykloje.
Širvintų rajono savivaldybės kultūros centre, 18 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
Dalyvauja:
LIUBA NAZARENKO,
grupė BALTOS VARNOS,
JONAS KRIVICKAS,
STANLEY SAMUELSEN (Farerų Salos),
KAROLIS ŠPINKIS (Vokietija),
BRETT PERKINS (Danija).
Bilietai parduodami Širvinų raj. kultūros centre.
Pasvalio krašto muziejuje (P. Avižonio g. 6, Pasvalyje), 18 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
Dalyvauja:
JUHANI JAEGER su grupe VINLAND (Estija),
MIHAIL TSELKOVIK ir JURIJ NECHAJ (Baltarusija),
ALEKSANDRAS MAKEJEVAS,
VALERIJUS ŠERELIS,
EGINAS GRAJAUSKAS su grupe.
Bilietai parduodami Pasvalio krašto muziejaus kasoje.

Spalio 24 d.

Šv. Kotrynos bažnyčia, 18 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
Koncertas GALA.I
Dalyvauja:
Stanley Samuelsen (Farerų salos) ir styginių kvartetas.
Paul Dirmeikis (Prancūzija).
Grupė „Vinland” (Estija).
Alina Orlova.
Domantas Razauskas.
Kostas Smoriginas.
Renginio vedėjas Darius Užkuraitis.
Bilietų kaina: 24-74 Lt/6.95 - 21.43 €.
Bilietus platina: http://www.bilietai.lt/lt/event/22103
Gargždų kultūros centre (Klaipėdos g. 15, Gargžduose), 18 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
Dalyvauja:
KAROLIS ŠPINKIS (Vokietija),
MAREK GAŁĄZKA su grupe (Lenkija),
MIHAIL TSELKOVIK ir JURIJ NECHAJ (Baltarusija),
VIDAS PETKEVIČIUS,
ANDRIUS KULIKAUSKAS,
JUSTĖ KAZAKEVIČIŪTĖ,
GYTIS AMBRAZEVIČIUS su TOMU USOVU.
Bilietai parduodami Gargždų kultūros centre.
Kavinėje VERO CAFE, Gedimino pr. 1, 14 val.
Akustinėjimai
Dalyvauja: DONATA KIELAITĖ, GINTARĖ DRAGŪNAITĖ, DOMINYKA ČIPLYTĖ, JUSTINA KAMINSKAITĖ, grupė ,,BALTOS VARNOS".
Renginį veda: DŽIUGAS KULIEŠIUS.

Spalio 25 d.

Šv. Kotrynos bažnyčia, 18 val.
XII-ASIS TARPTAUTINIS DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS FESTIVALIS „TAI –AŠ”
Koncertas GALA.II
Dalyvauja:
Karolis Špinkis (Vokietija),
Michail Tselkovik (Baltarusija),
Arnis Miltiņš su grupe (Latvija),
Aidas Giniotis,
Andrius Zalieska-Zala,
Neda Malūnavičiūtė (vokalas) ir Feliksas Zakrevskis (fortepijonas),
Saulius Bareikis ir Olegas Ditkovskis,
Akvilė Vervečkaitė,
Andrius Vaicenavičius ir Živilė Miežytė,
Eginas Grajauskas su grupe,
Aleksandras Makejevas,
Valerijus Šerelis.
Bilietus platina www.bilietai.lt
VMN Svetainė, 12 val.
XII tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio TAI-AŠ koncertas mažiesiems BARDAI VAIKAMS
Dalyvauja:
Karolis Špinkis (Lietuva, Vokietija),
Arnis Miltinš su grupe (Latvija),
Veronika Povilionienė (Lietuva).
Bilietų kainos: suaugusiam 28 Lt, vaikams 10,50 Lt. (iki 3 metų nemokamai).
Bilietus platina: www.bilietai.lt

Spalio 26 d.

VMN Didžioji salė, 16 val.
Vintažinės muzikos festivalis 2014 m.
Dalyvauja:
Vilniaus miškų urėdijos folkloro ansamblis „Nalšia”,
Rytas Lingė,
Vygantas Kazlauskas,
Evelina Jocytė.
Bilietus platina Vilniaus mokytojų namai, bilieto kaina 10 Lt (2,90 EUR).

Spalio 27 d.

215 auditorija, 18 val.
Etikos ir kultūros mokykloje
Paskaita „Pasaulėžiūra, sveikata, likimas II d.”
Lektorius Aleksandras Žarskus.
VMN Svetainė, 18 val.
Vakaras iš ciklo PAŽINIMO KELIAI IŠ VILNIAUS
Skirtas lietuviškų viršūnių Pamyro kalnuose 50 – mečiui.
Susitikimas su 1964 ir 2014 metų Lietuvos alpinistų ekspedicijų Pamyro kalnuose dalyviais, prieš 50 metų įkopusiais į bevardes viršūnes ir jas pavadinusiais lietuviškais ČIURLIONIO, DONELAIČIO ir LIETUVOS vardais.
Dalyvauja šių viršūnių krikštatėviai:
profesorius Juozas Antanavičius,
muzikologas Aleksandras Jurgelionis,
fotomenininkas Romualdas Augūnas,
ekspedicijos vadovas Kazimieras Monstvilas,
abiejų ekspedicijų dalyvis Vilius Šaduikis.
M.K. Čiurlionio kūrinius fortepijonu atliks pianistas M.K Čiurlionio proanūkas Rokas Zubovas.
Renginys nemokamas.

Spalio 28 d.

VMN Svetainė, 18 val.
Vakaras iš ciklo „Pasidainavimai su Veronika”.
Skambės ukrainiečių liaudies dainos lietuvių ir ukrainiečių kalbomis.
Vakarą veda Veronika Povilionienė.
Trakų. r. savivaldybės viešojoje bibliotekoje, 12 val.
Projektas „Jie su Vilnija suaugę”
Literatūrinė – muzikinė kompozicija „Žmogus tik meilėje gali laimingai gyventi”, skirta Igno Šeiniaus kūrybai.
Dalyvaus: aktoriai Birutė Mar, Aleksas Kazanavičius, pianistė Lauryna Lankutytė, literatas Juozas Žitkauskas.

Renginių metu bus skaitomos ištraukos iš I. Šeiniaus kūrinių „Kuprelis”, „Mėnesiena”, „Vasaros vaišės”, „Siegfried Immerselbe”, skambės C. H. C. Reinecke, G. Verdi muzika.
Vievio kultūros centre, 18 val.
Projektas „Jie su Vilnija suaugę”
Literatūrinė – muzikinė kompozicija „Žmogus tik meilėje gali laimingai gyventi”, skirta Igno Šeiniaus kūrybai.
Dalyvaus: aktoriai Birutė Mar, Aleksas Kazanavičius, pianistė Lauryna Lankutytė, literatas Juozas Žitkauskas.

Renginių metu bus skaitomos ištraukos iš I. Šeiniaus kūrinių „Kuprelis”, „Mėnesiena”, „Vasaros vaišės”, „Siegfried Immerselbe”, skambės C. H. C. Reinecke, G. Verdi muzika.

Spalio 29 d.

VMN Svetainė, 14 val.
Mokytojų senjorų klubo „Svetoč“ popietė
Almanacho „Rodnik” pristatymas.
VMN Svetainė, 18 val.
Knygų „Kas užlopys dangų” ir „Likimo išbandymai” pristatymai
Dalyvauja autoriai prof. Arūnas Bukantis, autorė Joana Ulinauskaitė - Mureikienė ir knygos sudarytojas prof. Juozas Mureika.

Organizatoriai Vilniaus zanavykų bendrija.

Spalio 30 d.

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19 val.
FESTIVALIO „GAIDA” KONCERTAS
Solistė GOSKA ISPHORDING (klavesinas, Olandija-Lenkija),
Vilniaus miesto savivaldybės
ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS,
Dirigentai: DONATAS KATKUS ir JUHA KANGAS (Suomija).
Programoje: S. Gervasoni, R. Motiekaitis, V. Laurušas, O. Narbutaitė, H. Kulenty.

Koncerto trukmė 2.00 val.
Bilietai: 24-54 Lt (6.95-15.64 EUR)
Bilietus platina Bilietų pasaulis.


217 auditorijoje, 18 val.
Populiarių psichologijos paskaitų ciklas
Evoliucinė psichologija: kai kurios Homo sapiens elgesio paslaptys. (Keli faktai apie smegenis: Alberto Einšteino smegenys).

Visi spalio renginiai

Pirmadienis
Spalio 20 d. 18 val.
Etikos ir kultūros mokykloje
Antradienis
Spalio 21 d. 18 val.
Akustinėjimai
© Vilniaus mokytojų namai,
2014 Visos teisės saugomos.
Programavo Webtemple