Vilniaus mokytojų namai
EN

Koncertas Gražiausios Franko Sinatros dainos naujai!


Šv. Kotrynos bažnyčia
Ketvirtadienis
Gegužės 20 d.
19 val.

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras ir koncerto atlikėjai, atsižvelgdami į paskelbtą karantiną Lietuvoje dėl COVID 19 plitimo prevencijos, koncertą „Gražiausios Franko Sinatros dainos naujai!" (kuris turėjo vykti  2020 m. gruodžio 3 d.) perkėlė į 2021 m. gegužės 20 d. Bilietai į perkeltą koncertą galioja tie patys ir papildomai kreiptis nereikia. 

Frankas Sinatra – žmogus, kurį turbūt žino beveik visi. Jo išskirtinis vokalas, paprastos ir tuo pačiu genialios dainos yra neatsiejama viso pasaulio kultūros dalis. Kritikų pavadintas geriausiu 20 amžiaus dainininku, Frankas tebegyvuoja per jo atliekamą muziką.

Šįkart kaip niekad panašiai į tikrąjį Franką Sinatrą uždainuos jaunas, ambicingas, neįtikėtinai talentingas dainininkas Justinas Lapatinskas. Šįkart dainininkas pasirodys drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, kuriam diriguos jo vyr. dirigentas ir meno vadovas Modestas Barkauskas. Gražiausi F. Sinatros hitai bus atliekami visiškai šviežiai, specialiai dainų aranžuotes sukūrė Tomas Petrikis. Tai klasiškas koncertas visiems Franko Sinatros ir amerikiečių muzikos gerbėjams.

ATLIKĖJAI:

Vilniaus ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS

Meno vadovas ir vyr. dirigentas MODESTAS BARKAUSKAS

JUSTINAS LAPATINSKAS (vokalas)

CHRIS RUEBENS (gitara)

POVILAS JARAMINAS (fortepijonas)

ANDRIUS BALEVIČIUS (mušamieji)

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/kristoforo-orkestras-graziausios-franko-sinatros-dainos-naujai-319515/
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: