Vilniaus mokytojų namai
EN

Vilniaus mokytojų namų mišraus choro „Bel Canto“ kūrinys „Sunrise Mass“ (vaizdo įrašas)


VMN facebook puslapyje
Trečiadienis
Sausio 13 d.
18 val.

Sunrise Mass“ – ypatingai šviesus, jaudinantis kūrinys perteikia modernų ir originalų kompozitoriaus požiūrį į šimtmečius gyvuojantį bažnytinės muzikos mišių žanrą.

Ola Gjeilo teigia, kad tradicinį lotynišką mišių tekstą jam norėjosi pateikti kitaip – kūrinyje nepaprastai skaidri, erdvinė, kosminė muzika perauga į žemišką ir tvirtą, o tyrumo, šviesos pojūtį keičia dramatiškesni jausmai. Net ir tradicinėms mišių dalims kompozitorius suteikia naujus pavadinimus: The Spheres (Kyrie), Sunrise (Gloria), The City (Credo), Identity & The Ground (Sanctus / Benedictus ir Agnus Dei).

Atlikėjai: Choras Bel Canto (meno vadovas dr. Egidijus Kaveckas), choras Sofia Vokalensemble (meno vadovas Bengt Ollén) ir Lietuvos kamerinis orkestras (meno vadovas Sergej Krylov). Dirigentas Egidijus Kaveckas.

Kūrybinė grupė Audrius Valatkevičius (Vyriausias prodiuseris), Jonas Juozapaitis (Video ir montažo režisierius), Šarūnas Burža (Vyriausias operatorius), Mykolas Lėckas (Šviesų dailininkas).

Audio įrašą atliko Artūras Pugačiauskas ir Vilius Keras (garso suvedimas ir masteringas atliktas studijoje AP Sound Design). Garso režisieriai Artūras Pugačiauskas ir Vilius Keras.

Plačiau: www.chorasbelcanto.lt

Kūrinio įrašo nuoroda: https://chorasbelcanto.lt/music/sunrise-mass-2018/
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: