Vilniaus mokytojų namai
EN

Gražiausios Franko Sinatros dainos naujai! PERKELIAMAS Į 2022 02 03


Šv. Kotrynos bažnyčia
Ketvirtadienis
Gruodžio 9 d.
19 VAL.

Apgailestaudami pranešame, kad dėl solisto ligos koncertas „Gražiausios Franko Sinatros dainos“ kuris turėjo vykti  gruodžio 9 d. 19 val. yra perkeliamas  į 2022 m. vasario 3 d. 19 val.  

Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.

Jeigu Jums netinkama nauja renginio data, bilietus galite grąžinti iki 2021 m. gruodžio 20 d.

Frankas Sinatra – žmogus, kurį turbūt žino beveik visi. Jo išskirtinis vokalas, paprastos ir tuo pačiu genialios dainos yra neatsiejama viso pasaulio kultūros dalis. Kritikų pavadintas geriausiu 20 amžiaus dainininku, Frankas tebegyvuoja per jo atliekamą muziką.
Šįkart kaip niekad panašiai į tikrąjį Franką Sinatrą uždainuos jaunas, ambicingas, neįtikėtinai talentingas dainininkas Justinas Lapatinskas drauge su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru, kuriam diriguos jo vyr. dirigentas ir meno vadovas Modestas Barkauskas. Gražiausi F. Sinatros hitai bus atliekami visiškai šviežiai, specialiai dainų aranžuotes sukūrė Tomas Petrikis. Tai klasiškas koncertas visiems Franko Sinatros ir amerikiečių muzikos gerbėjams.
Atlikėjai:
Vilniaus ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas MODESTAS BARKAUSKAS
JUSTINAS LAPATINSKAS (vokalas)
CHRIS RUEBENS (gitara)
POVILAS JARAMINAS (fortepijonas)
ANDRIUS BALEVIČIUS (mušamieji)Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: