Vilniaus mokytojų namai
EN

Roko fantazija „Čiurlionis REX“


Šv. Kotrynos bažnyčia
Ketvirtadienis
Lapkričio 11 d.
19:00 VAL.

VIII tarptautinio M. K. Čiurlionio muzikos festivalio Vilniuje koncertas
SVARBI INFORMACIJA! Koncertas perkeliamas į 2021 m. lapkričio 11 d.!
Tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis pristato ypatingą, specialiai festivaliui sukurtą projektą, roko fantaziją „ČIURLIONIS REX“ pagal M. K. Čiurlionio muziką. Kosminės Čiurlionio vizijos sujungtos su improvizacijomis ir roko muzikos elementais – tai šio projekto pamatas. Puikus atlikėjų sąstatas, ypatingą aurą kurianti Šv. Kotrynos bažnyčios aplinka garantuoja fantastiškus muzikinius potyrius klausytojams.
Kompozicijos autorius – JONAS JURKŪNAS.
Atlikėjai:
ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS
KAROLIS VARIAKOJIS (dirigentas)
PETRAS VYŠNIAUSKAS (saksofonas)
ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ (fortepijonas) ROBERTAS SEMENIUKAS (gitara)
JONAS LENGVINAS (mušamieji)
DOMAS ŽOSTAUTAS (kontrabosas)
Daugiau informacijos apie VIII tarptautinį M. K. Čiurlionio muzikos festivalį www.klasika.org
***
Pirkdami bilietą į koncertą, neprieštaraujate, kad renginys būtų fotografuojamas ir/ar filmuojamas, o vaizdinė medžiaga viešinama VšĮ "Klasika LT" internetinėje svetainėje, socialiniuose tinkluose ar žiniasklaidoje.
SVARBU! Atsižvelgiant į LR SAM sprendimus ir numatomus žmonių susibūrimo ribojimus, laikykimės saugaus atstumo bei kitų saugumo reikalavimų. Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: