Vilniaus mokytojų namai
EN

Česlovas Gabalis ir PELENAI | Geriausios ROD STEWART dainos


Šv. Kotrynos bažnyčia
Trečiadienis
Gruodžio 8 d.
19:00 VAL.

Česlovas Gabalis ir „Pelenai“ kviečia į geriausių Rod Stewart dainų koncertą

Geriausios Rod Stewart dainos – vienas profesionaliausių ir labai mėgstamų projektų Lietuvoje, atliekamas Česlovo Gabalio ir grupės „Pelenai“, kuris 2021 m. gruodžio 8 d., 19 val. pirmąkart suskambės Šv.Kotrynos bažnyčioje Vilniuje.   

Projekte skambės žymiausios britų roko legendos R. Stewarto baladės: „Sailing“; „Rhythm of My Heart“;  „Baby Jane“, „Da Ya Think I‘m Sexy?“, „Forever Young“, taipogi jam pasaulinę šlovę atnešę kūriniai –  „Have You Ever Seen The Rain“ bei „I Don‘t Want to Talk About It“ ir daugelis kitų. Nepriekaištingas muzikos atlikimas bei unikalus, ausį glostantis Česlovo Gabalio balso tembras leis kiekvienam klausytojui pasijusti lyg tikrame R. Stewart‘o koncerte. Ne vienas iš buvusių šio projekto klausytojų yra sakęs – jei užsimerki, giliai pasineri į muziką, nebegali atskirti, ar tai Česlovas Gabalis, ar pats Rod‘as Stewart‘as... 

Įspūdinga ir projekto gyvo garso grupės sudėtis, susidedanti ne tik iš nuolatinių grupės „Pelenai“ narių: Česlovas Gabalis – vokalas; Gintas Banys – bosinė gitara; Audrius Piragis – gitara; Saulius Didžiulis – klavišiniai; Vaidotas Taurinskas – mušamieji, bet ir kviestinių svečių: Tomo Varnagirio (gitara) bei Žanetos Taurinskienės (pritariamasis vokalas).

Žymėkite kalendoriuje gruodžio 8 dieną ir pasidovanokite sau bilietą artėjančių gražiausių metų švenčių proga.
_____________________________________________________________

Bilietai: 15 €, 20 €, 25 €, 30 €
https://tiketa.lt/LT/ceslovas_gabalis_ir_pelenai__geriausios_rod_stewart_dainos_27244
Bilietus platina TIKETA ir likus 1 valandai iki renginio pradžios prie įėjimo.

Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt; mob. +370 672 23266
Grupiniai bilietai: vitalijus@gme.ltPrenumeruokite mūsų naujienlaiškį: