Vilniaus mokytojų namai
EN

ŠV. KRISTOFORO ORKESTRAS. IŠ KINO MUZIKOS PUSLAPIŲ


Šv. Kotrynos bažnyčia
Ketvirtadienis
Gruodžio 2 d.
19:00 val.

Kinas, kaip ir muzika, leidžia lengvai pakilti virš kasdienybės, todėl magiška frazė „kino muzika“ byloja apie nepaprastos patirties galimybę. Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas), kartu su džiazo saksofonininku, kompozitoriumi Kęstučiu Vaiginiu ir pianistu iš Suomijos Joonasu Haavisto pristato bendrą programą, kurioje skambės muzika iš kino filmų.
Kęstutis Vaiginis džiazo muzikos scenoje – jau daugiau nei du dešimtmečius, jo kūryboje ir atlikime jungiasi modernusis džiazas ir akademinė raiška. Su suomių pianistu Joonasu Haavisto, puikiai vertinamu tiek gimtojoje Suomijoje, tiek tarptautinėje džiazo bendruomenėje, jiedu scenoje bičiuliaujasi jau ne pirmą kartą, o šįkart prie jų prisijungs ir kamerinis orkestras. Kartu su Šv. Kristoforo kameriniu orkestru paruoštoje programoje skambės ryškiausių kino muzikos autorių – legendinio Ennio Morricones, taip pat Roberto Molinellio kūriniai. Taip pat plačią savo kūrybos perspektyvą pristatys ir Kęstutis Vaiginis – skambės ir jo originalios kompozicijos.
ATLIKĖJAI
Kęstutis Vaiginis - (saksofonai, bosinis klarnetas, Lietuva)
Joonas Haavisto - (fortepijonas, Suomija)
Toms Poišs - (kontrabosas, Latvija)
Kaspars Kurdeko - (mušamieji, Latvija)
Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas Modestas Barkauskas)
PROGRAMA
Ennio Morricone, Roberto Molinelli, Kęstučio Vaiginio kūriniaiBilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: