Vilniaus mokytojų namai
EN

Andrius Kaniava. Autorinių dainų koncertas


Šv. Kotrynos bažnyčia
Šeštadienis
Vasario 26 d.
18:00 VAL.

„O mes pričiupsim pavasario vėją
Ir patikrinsim, kur jam sparnai dygsta...“
Kalendorinei žiemai einant į užtarnautą poilsį, pro visus sienų plyšius atkakliai veržiasi pavasaris. Gal kažkam dėl to liūdna, o gal, atvirkščiai, linksma, jam į tai nusispjaut, vis tiek jis neišvengiamai ateis. Nepailstantis kūrėjas, dainų autorius ir atlikėjas Andrius Kaniava nusiteikęs optimistiškai ir kviečia kartu pričiupti pavasario vėją 2022 m. vasario 26 d. 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje. Kartu su atlikėju scenoje pasirodys smuiko virtuozas Tadas Dešukas ir subtiliu vokalu dainas puošianti Gintarė Bauerytė.
Programoje skambės rinktinės dainos: nuo pirmųjų, kurtų dar studentavimo laikais, iki naujausio, 2021 metais išleisto albumo „Ruduo nesibaigiančioj metų alėjoj“. Tokios, publikai puikiai pažįstamos dainos, kaip „Monika“, ‚Pavasario vėjas“, „Fregatas“, „Gyvenimas gražus“ suskambės ypatingoje erdvėje – Šv. Kotrynos bažnyčioje, o nuotaikingos ir šmaikščios istorijos iš gyvenimo privers nusišypsoti kiekvieną atėjusįjį.
Koncertas, į kurį kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“, taps geriausios nuotaikos užtaisu artėjančio pavasario proga.
„Pasijuskit lengvai išprotėję!”.
Bilietus platina TIKETA bei renginio vietoje likus 1 val. iki koncerto.
Bilietai: www.tiketa.lt/LT/andrius_kaniava__autoriniu_dainu_koncertas__vilnius_523425
Bilietų kainos: 12 EUR, 15 EUR, 20 EUR
Daugiau informacijos: koncertai@bardai.lt
Tel. +37067223266
www.bardai.ltBilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: