Vilniaus mokytojų namai
EN

Mantas | Nuoširdus ir tikras


Šv. Kotrynos bažnyčia
Antradienis
Kovo 8 d.
18:00 ir 20:30 (papildomas) Val.

Mantas Jankavičius kartu su gyvo garso grupe kviečia į jaukius ir nuoširdžius gyvo garso koncertus. Klausytojai išgirs jau gerai žinomus ir naujus atlikėjo kūrinius, patirs daug jausmingų akimirkų bei muzikinių įspūdžių. Daugiau kaip metus koncertų salėse nekoncertavęs Mantas sako, kad pats labiausiai pasiilgo gyvų susitikimų su žmonėmis.
„Artėjančių koncertų laukiu kaip šventės. Tai bus puikus laikas susitikti mūsų akims ir širdims. Su gerais bičiuliais, profesionaliais muzikantais pažadame visus nustebinti. Paruošėme programą, kurios metu pasikrausite pozityvios, teigiamos energijos, nuostabiai praleisime laiką drauge. Atmosfera bus nuostabi, o iškeliausite tik su geromis emocijomis“, – žada muzikantas.
Ilgai scenoje nedainavęs Mantas sako, kad labiausiai jam patinka atlikti savo kūrinius moterims. „Ši auditorija ypatinga – jos ateina pasipuošusios, pražydusios, gera žiūrėti, kaip moterys mėgaujasi muzika... ir dar savo tinginius vyrus atsiveda. Bet juk žinote, kad vyras laimingas tada, kai laiminga moteris. Tikiu, kad iš mano koncertų poros išeina labiau suartėjusios, o jų gyvenime tikrai atsiranda daugiau romantikos. Todėl vyrus norėčiau paraginti nepražiopsoti progos nustebinti savo mylimąsias ir padovanoti jausmingą muzikinį vakarą kartu“, – šypsosi Mantas.
Bilietus platina www.bilietai.ltBilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: