Vilniaus mokytojų namai
EN

Zbigniew Levicki ir Aurelijus Globys "Muzikinė mozaika"


Šv. Kotrynos bažnyčia
Antradienis
Balandžio 5 d.
19:00 Val.

Ar kada klausėte virtuoziško gitaros ir smuiko skambesio, nuo kurio pašiurptų oda? Skambesio, kuris įkvėptų ir pakylėtų? Būtent į tokį ugningą pasirodymą balandžio 5 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje Jus kviečia Zbigniev Levicki, pirmasis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikas ir gitaros virtuozas, kompozitorius Aurelijus Globys. Perkusijų šou - vakaro svečias – Darius Pašiūnas.
Klausytojų pamiltų muzikos instrumentų pasirodymas - tai aistringas energijos ir muzikos užtaisas. Gitara ir smuikas – skirtingi instrumentai, tačiau abu jie gali savitai atskleisti repertuarines, technines, stilistines galimybes, o kai prie jų dar prisijungia perkusijos – aistrų meistriškumo , energingo ritmo neišvengsime. Klausytojų taip lauktame pasirodyme šiemet kaip niekad bus gausu emocijų, aistrų, meistriško skambesio, energingo ritmo ir, žinoma, juoko. Koncerte skambės gerai žinomų įvairių žanrų kūrinių virtuoziškos improvizacijos . Ne pirmus metus scenoje pasirodantys A. Globys ir Z. Levicki kasmet sulaukia ne tik gausių aplodismentų, meilių kritikų pagyrimų, bet ir sausakimšų salių, tad paskubėkite įsigyti bilietus pirmieji ir praleiskite drauge nuostabų vakarą.Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: