Vilniaus mokytojų namai
EN

PERKELTAS | Low Roar - Vilnius


Šv. Kotrynos bažnyčia
Šeštadienis
Gegužės 14 d.
20:00 VAL.

Atnaujinta 2022 05 09
Pranešame, kad renginys „Low Roar“, kuris turėjo įvykti 2022 m. gegužės 14 d. Vilniuje yra perkeltas į 2022 m. lapkričio 21 d.

Bilietai lieka galioti tie patys. Papildomai kreiptis nereikia.
Kam netinka nauja renginio data prašome užpildyti grąžinimo formąPrašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
Prašymai priimami iki gegužės 25 d.
Garsus lietuviškos kilmės muzikos projektas „Low Roar“ pavasarį koncertuose Vilniuje
Islandijoje gyvenantis lietuvių kilmės muzikantas Ryanas Karazija, žinomas kaip „Low Roar“, pavasarį surengs koncertą Vilniuje. Lietuvoje ne pirmą kartą koncertuosiantis muzikos projektas „Low Roar“ atliks garsiausius kūrinius ir pristatys pernai vasarą išleistą naujausią albumą „Maybe Tomorrow...“. Vienintelis „Low Roar“ koncertas mūsų šalyje įvyks gegužės 14 d. šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje.
Bilietus į gegužės 14 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje vyksiantį „Low Roar“ koncertą galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internete: www.bilietai.lt
„Low Roar“ - „Give Up“: https://youtu.be/iPGvMTqkUok
Lietuvių kilmės dainininkas ir dainų autorius Ryanas Josephas Karazija gimė saulėtoje Kalifornijoje Jungtinėse Amerikos Valstijose, tačiau nuo 2010-ųjų metų gyvena Islandijos sostinėje Reikjavike. Talentingo muzikanto, kurio senelis su broliu 1926-aisiais metais Lietuvoje įkūrė „Anykščių vyno“ daryklą, kelias prasidėjo Amerikoje, kur Ryanas Karazija grojo indie roko grupėje „Audrye Sessions“.
„Low Roar“ - „Breathe In“: https://youtu.be/JUdTyB6LX5M
Persikraustęs gyventi į Islandiją, dainininkas ir dainų autorius įkūrė projektą „Low Roar“. Pradžioje susidūręs su aklimatizacijos sunkumais, Ryanas Karazija kasdien sukurdavopo vieną dainą. Šie kūriniai 2011 m. buvo išleisti albume „Low Roar“, kurį atlikėjas įrašė savo namų virtuvėje.
„Low Roar“ - „Dreamer“: https://youtu.be/PQzdO0ANNxA
2014 m. „Low Roar“ išleido antrąjį albumą „0“, kuris sužavėjo ne tik melomanus, bet ir kritikus. Netrukus atlikėjui atsivėrė didžiųjų muzikos festivalių „Eurosonic“, „Airwaves France“, „The Great Escape“, „Iceland Airwaves“ ir daugelio kitų scenos.
„Low Roar“ - „Nobody Loves Me Like You“: https://youtu.be/wOIOlzJiBnc
Didžiąją sėkmę padėjo pelnyti garsus Japonijos kompiuterinių žaidimų kūrėjas Hideo Kojima, kuris viešnagės Reikjavike metu atsitiktinai išgirdo ir įsigijo albumą „0“. Netrukus du „Low Roar“ kūriniai „I’ll Keep Coming“ ir „Easy Way Out“ skambėjo ypač populiaraus žaidimo „Death Stranding“ reklamose su garsių aktorių Normano Reeduso, Madso Mikkelseno ir Guillermo del Toro personažais.
Žaidimo „Death Stranding“ (Trailer): https://youtu.be/UcaMw4aCz4c
Didžiąją 2016-ųjų metų dalį Ryanas Karazija praleido kelionėse tarp Islandijos, Švedijos, Lenkijos ir Meksikos, kol apsistojo Varšuvoje, kur sukūrė trečiąjį studijinį albumą „Once In A Long, Long While...“. Anglijoje ir Velse įrašytą albumą prodiusavo ilgametis muzikanto bendražygis Mike'as Lindsay ir „Red Hot Chili Peppers“, Adele bei Hozier įrašus prodiusavęs „Grammy“ apdovanojimų laimėtojas Andrew Schepsas.
„Low Roar“ - „Bones“ (ft. Jófríõur Ákadóttir): https://youtu.be/hprK_bVg2ro
2019 m. „Low Roar“ išleido ketvirtą albumą „Ross.“, o kol kas naujausias projekto darbas „Maybe Tomorrow...“ buvo išleistas 2021-ųjų liepos mėnesį. Būtent šį albumą ir geriausius savo kūrinius „Low Roar“ atliks gegužės 14 d. šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje vyksiančiame koncerte.
„Low Roar“ - „Hummingbird“: https://youtu.be/CLdqhX18rEw
Muzikos kritikai apie „Low Roar“ muziką ir jos skambesį:
„Gražus ir epinis“, - „The Line Of Best Fit“
„Neapdorotas ir gyvas muzikos skambesys nepaliauja stebinti“, - „Paste“
„Nuostabiai išraiškinga muzika...“, - „Pigeons And Planes“
„Nenuginčijamai neįtikėtina“, - „Hilly Dilly“
„Kinematografiška, nežemiška, stingdanti ir nuostabi“, - „Indie Shuffle“
„Low Roar“ - „Bye Bye“: https://youtu.be/lXFHn75IA3QBilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: