Vilniaus mokytojų namai
EN

ŽANOS D'ARK AISTRA


Šv. Kotrynos bažnyčia
Sekmadienis
Spalio 30 d.
19:00 VAL.

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kartu su Scanorama pristato išskirtinį projektą - muzikos ir kino potyrį stebint nebylų prancūzų režisieriaus C. Th. Dreyer'io filmą "Žanos d'Ark aistra" ir klausantis gyvai atliekamos specialiai šiam filmui sukurtos Broniaus Kutavičiaus muzikos.
Jau paties filmo istorija yra labai įdomi, nes tik pasirodęs jis buvo uždraustas, jo kopijos naikinamos, tačiau stebuklo dėka vienintelė kopija buvo rasta Oslo psichiatrinėje ligoninėje... Kompozitorius Bronius Kutavičius, sukūręs daug puikios muzikos Lietuvos kino studijos filmams 2008 m. mielai ėmėsi ir šio iššūkio, tačiau užtruko beveik 2 metus kol pavyko galutinai ir tiksliai sinchronizuoti vaizdo ir muzikos tėkmę bei ja perteikti subtilius filmo herojų jausmus.
Nebylus kinas apie legendinę Žaną d'Ark, gyvai atliekama Broniaus Kutavičiaus muzika ir nepaprasta Šv. Kotrynos bažnyčios atmosfera panardins į nepamirštamą muzikos ir kino potyrį!
Atlikėjai:
Šv. Kristoforo kamerinis orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas – Modestas Barkauskas)
Programa:
Specialiai C. Th. Dreyer'io filmui "Žanos d'Ark aistra" sukurta Broniaus Kutavičiaus muzika

 

Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: