Vilniaus mokytojų namai
EN

Juozo Gaižausko naujausio romano muzikinis pristatymas


Šv. Kotrynos bažnyčia
Trečiadienis
Spalio 12 d.
19:00 VAL.

Ruduo dovanoja vis labiau pilkėjančius debesis ir lietingas dienas, o Juozas Gaižauskas – šildančius susitikimus.
Jau spalio 12 d. 19 val. kviečiame į Šv. Kotrynos bažnyčią, kur įvyks neeilinis, muzikinis naujausios jo knygos „Pasibaidęs Dievo žirgas“ pristatymas.
Renginį ves talentingosios Lina Rastokaitė ir Emilija Latėnaitė, o knygos ištraukas skaitys daugybė ypatingų svečių – Vaidotas Martinaitis, Dalius Skamarakas, Sakalas Uždavinys, Marius Matulevičius, Aistis Mickevičius bei kiti. Jaukią vakaro atmosferą nuspalvins Juozo Gaižausko ir kitų svečių gyvai atliekamos dainos, skambant gitaros, fleitos bei fortepijono muzikai.
Vietoje galėsite įsigyti J. Gaižausko knygas bei gauti autoriaus autografą su specialia dedikacija.
Renginys yra nemokamas ir atviras visiems, tad kviečiame apsilankyti! (tačiau priimsime tik tiek žiūrovų, kiek salėje yra sėdimų vietų)
„Pasibaidęs Dievo žirgas“ – neįtikėtinos įtampos kupina istorija apie meilę, tikėjimą, neviltį, skausmą, užmarštį ir atmintį, kurioje vienintelis teisingai atsakytas klausimas gali sugrąžinti viltį ir sušluoti visus atminties trupinius. Tik kaip jį prisiminti, jeigu esi tik pasibaidęs Dievo žirgas? Atsakymų kviečiame ieškoti susitikime su knygos autoriumi.
Iki susitikimo!


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: