Vilniaus mokytojų namai
EN

THE BEATLES SHOW


Šv. Kotrynos bažnyčia
Sekmadienis
Gruodžio 4 d.
16:00 VAL.

THE BEATLES SHOW projektas sugrįžta į Šv. Kotrynos bažnyčią su staigmenomis! Operos solistas, fantastinio balso savininkas, vaikščiojanti „The Beatles“ grupės enciklopedija Rafailas Karpis ir puikus aktorius, įspūdingo tembro savininkas, „užkietėjęs“ grupės „The Beatles“ fanas Jokūbas Bareikis kartu su gyvo garsu grupe kviečia pamatyti ir išgirsti unikalų koncertą „The Beatles Show“ koncertą. Teatralizuotų pasirodymų metu išgirsite visame pasaulyje žinomos grupės „The Beatles“ populiariausias ir gražiausias dainas: „Let it be“, „Yesterday“, „Love me do“, „Hey Jude“, „Strawberry Fields Forever“ ir kt., sužinosite įdomių detalių apie grupės kūrybą bei gyvenimą – pasijusite tarsi papuolę į gyvą popmuzikos istorijos pamoką!
Jausmingas koncertas „The Beatles Show“ – tai puiki muzikinė dovana tiems, kurie vertina puikų atlikimą ir visame pasaulyje pripažinimą pelniusią muziką. Geros emocijos ir puikus laikas bendraminčių kompanijoje su nepamirštama muzika garantuotas!
 
Vokalas, klavišiniai, gitara – Jokūbas Bareikis
Vokalas, fleita – Rafailas Karpis
Bosinė gitara – Martynas Garbačas 
Gitara – Kostas Balčiūnas 
Perkusija – Mindaugas Stundžia Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: