Vilniaus mokytojų namai
EN

(Vilnius) Dviese Gondoloje. Jau 15 metų!


Šv. Kotrynos bažnyčia
Pirmadienis
Sausio 2 d.
19:00 VAL.

Šventinis koncertas!

Dviese Gondoloje. Jau 15 metų!

Dalyvauja:

Liudas Mikalauskas (bosas)

Egidijus Bavikinas (tenoras)

Beata Vingraitė (pianinas)

 

Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas jau 15 metų yra vienas mylimiausių duetų Lietuvoje!

Kur tik jie nuvyksta, ten iš karto gimsta šventė! Jų nepaprastas gebėjimas bendrauti su publika, subtilus humoro jausmas sukuria betarpišką atmosferą, kuri kiekvienam žiūrovui leidžia pasijusti koncerto dalimi – ploti, dainuoti, šokti ir nubraukti juoko ašarą kartu su mylimais dainininkais. Neseniai uždainavus Venecijoje garsiąją „O sole mio“ ir pamačius, kaip publika yra pasiilgusi jų atliekamų dainų, atlikėjai nusprendė ryžtis ir 15 metų bendro dainavimo proga pakeliauti po Lietuvą. Nepraleiskite progos apsilankyti neužmirštamame vakare, kartu su šmaikščiųjų scenos bičiulių dainomis bent mintimis paplaukioti Venecijos kanalais, grožėtis lietuviškomis dainomis, įspūdingiausiais operetės duetais.

Ieškote, kur su draugais, kolegomis ar artimaisiais praleisti nuotaikingą šventinį vakarą ir vėliau ilgai dalintis įspūdžiais? Tuomet šis vakaras kaip tik Jums!

Laukiame Jūsų 2023 metų sausio 2 d. 19 val. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje. Bilietais prekiaujame portale www.bilietai.lt.

 

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/vilnius-dviese-gondoloje-jau-15-metu-374197/
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: