Vilniaus mokytojų namai
EN

Kalėdų ryto dainos iš vaikystės | Andrius Kaniava


VMN Baltoji salė
Šeštadienis
Gruodžio 10 d.
15 val.

Nuotaikingas koncertas vaikams

KALĖDŲ RYTO DAINOS IŠ VAIKYSTĖS

su dainuojančiu aktoriumi Andriumi KANIAVA

2022 m. gruodžio 10-ąją, 15 val. Vilniaus mokytojų namų Baltojoje salėje (Vilniaus g. 39)  ir 2022 m. gruodžio 26-ąją, antrąją Šv. Kalėdų dieną, 13 val. „Teatro klube” Kaune (Vilniaus g. 22) įvyks šventinis, nuotaikingas koncertas vaikams „Kalėdų ryto dainos iš vaikystės“. Jame laukiami mažieji klausytojai ir jų tėveliai, kuriuos į muzikinį nuotykį po teatro pasaulį kvies dainuojantis aktorius Andrius Kaniava.

A. Kaniava yra daug metų vaidinęs muzikiniuose spektakliuose, parašęs jiems nemažai dainelių, sukūręs įsimintinus personažus, kuriuos iki šiol myli ir prisimena jau užaugę (bet širdyje nepasenę) vaikai. Prieš keletą metų aktorius su scenos kolegomis šėlo teatralizuotuose koncertuose „Ten seneliai jauni“. Vėliau sukūrė miuziklą šeimoms „Pabėgimas iš Trepsės namų“ (pagal J. Avyžiaus apysaką „Aštuonetas iš Trepsės namų“), kur prakalbino lėles ir nuotaikingai, jautriai, be pataikavimo jauniems žiūrovams papasakojo pilną nuotykių lėlių kelionę iš nedėkingos mergaitės Trepsės namų.

Šios Kalėdinės popietės metu A. Kaniava kvies į kiek kitokią, bet ne ką mažiau įdomesnę, pilną netikėtumų ir nuotykių muzikinę kelionę su skraidančiu Paršiuku, Laiminguoju Hansu, tik truputį baisiais Plėšikais ir kitais personažais, gyvenančiais spektaklių dainose. Patiems mažiausiems kelionė neabejotinai atims žadą ir pažers staigmenų, o suaugusius nukels į tą gražiąją šalį, kur „seneliai jauni, o tėvai kaip vaikai“.

Bilietus platina kakava.lt bei likus 1 val. iki koncerto pradžios renginio vietoje. 

Vietų skaičius ribotas.

Vaikams iki 3 metų bilietas nekainuoja.

Daugiau informacijos koncertai@bardai.lt

Bilietus čia: https://kakava.lt/renginys/kaledu-ryto-dainos-is-vaikystes-andrius-kaniava/4130/7993Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: