Vilniaus mokytojų namai
EN

MAN CHORAS SVARBUS KAIP ORAS


Šv. Kotrynos bažnyčia
Sekmadienis
Lapkričio 20 d.
16:00 VAL.

Muzika sutelkė tris kartas po vienu vardu – „Sonantem“. Tai choras, kuriame dainuoja ir trylikos, ir penkiasdešimt aštuonerių metų žmogus! Unikalios sudėties ir repertuaro (nuo tradicinio Rožinio iki Dainų šventės kūrinių, nuo lotyniškų, hebrajiškų giesmių iki Italijos himno) choras. Džiugią šypseną kelia ir choristų gimtųjų vietų geografija – nuo Baltijos iki Juodosios jūros. Dainuojantieji sako, kad žmogui reikia žmogaus, o dainavimas, giedojimas kartu yra tikriausia bendrystės apraiška.
Nuolatiniai kvietimai koncertuoti, giedoti rodo aplinkos poreikį muzikai ir mūsų choro veiklos aktualumą. Kad galėtume dainuoti, esame dėkingi su didele meile bei užsidegimu dirbančiai choro vadovei Ausmai Sakalauskaitei, kuri kiekvieną sekmadienį atvažiuoja iš Vilniaus į Kalvariją repeticijoms ir įkvėpimui. Jos pastangų dėka choras turi unikalią galimybę burtis, dainuoti, dalyvauti renginiuose.
Dėl sėkmingo choro vadovės A. Sakalauskaitės darbo ir talento burti žmones, šiais metais po asociacijos „Sonantem“ stogu įsikūrė dar trys kolektyvai. Lapkričio 20 d. Šv. Kotrynos bažnyčioje pirmą kartą pasirodys „Sonantem Liberi“ – jaunučių dainavimo studija, „Sonantem Iuventus“ – jaunių dainavimo studija bei „Sonantem Viridis“ – suaugusiųjų choras.
Šis koncertas „Man choras svarbus kaip oras“ dedikuojamas choro vadovės 40-ojo jubiliejaus bei choro „Sonantem“ 10-ojo sezono progai.
Koncerte taip pat girdėsite Išlaužo vokalinį ansamblį, vad. Ausma Sakalauskaitė, choro „Sonantem“ alumną – Gediminą Lietuvninką (LMTA dainavimo katedra, Jolantos Čiurilaitės klasė) bei draugų chorą „Ortus“, vad. Julija Kostiukevičiūtė.


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: