Vilniaus mokytojų namai
EN

VAIDA GENYTĖ IR ZBIGNEV LEVICKI | „Muzika iš širdies''


Šv. Kotrynos bažnyčia
Antradienis
Vasario 7 d.
19:00 VAL.

VAIDA GENYTĖ ir ZBIGNEVAS LEVICKIS

„MUZIKA IŠ ŠIRDIES“

           Kas geriau sušildo mūsų širdis, jeigu ne jausminga, romantiška, veržli ir pilna pozityvios energijos muzika, sklindanti iš tikrų profesionalų sielų? Būtent tokio meno oazėje galės pabūti kiekvienas, apsilankęs koncerte „Muzika iš širdies“, kur savo talentus sujungs aukščiausios klasės muzikai – jausmingo ir romantiško balso dainininkė Vaida Genytė ir smuiko virtuozas Zbignevas Levickis.

         Zbignevo Levickio ir Vaidos Genytės koncerte, klausytojai bus apdovanoti tikra nuoširdžių emocijų jūra. Tad ko tikėtis publikai, kai vienoje scenoje susitiks „Žvaigždžių duetai“, „Triumfo arka“, „Chorų karai“ projektų laureatė bei dalyvė ir „Auksinio balso“ komisijos narys? Tai bus įspūdinga ir tikrai jus nustebins bei sužavės! Virtuoziški Zbignevo pasažai ir kerintis Vaidos vokalas, pritariant jausmingam fortepijono skambesiui, susilies į galingą ir vientisą muzikinę energiją, kuri pakerės publiką nuo pat pirmų garsų.

 

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/vaida-genyte-ir-zbignev-levicki--muzika-is-sirdies-379135/
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: