Vilniaus mokytojų namai
EN

Koncertas Motinos dienai: A. Giniotis, A. Kaniava ir O. Ditkovskis


Šv. Kotrynos bažnyčia

Sekmadienis
Gegužės 7 d.
18:00 VAL.

Dainuojantys aktoriai kviečia į koncertą Motinos dienai

 

2023 m. gegužės 7 d. 18 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje viename koncerte susitiks dainuojantys aktoriai – Olegas Ditkovskis, Andrius Kaniava ir Aidas Giniotis. Skirtingos atlikimo manieros, skirtingos išraiškos, skirtingos dainų temos, bet vienijanti meilė ir pagarba publikai, talentas ir skleidžiama energija. Įvairių kartų mėgstami dainų autoriai ir atlikėjai Motinos dieną surengs prasmingą, nostalgišką ir emocionaliai pakrautą pasirodymą.

Režisierius, aktorius, dainų kūrėjas, pedagogas Aidas Giniotis nuo vaikystės save laiko muzikos mylėtoju. Tačiau darbo pobūdis lėmė, kad dažniau darbo laiką ir dalį laisvalaikio tenka pašvęsti literatūrai. Pastatęs gausybę nepamirštamų spektaklių vaikams ir suaugusiems „Keistuolių teatre“, „Atvirame rate“, Valstybiniame Šiaulių dramos ir kituose Lietuvos teatruose pagrįstai laikomas commedia dell‘arte žinovu ir komiškųjų žanrų meistru. Bet muzika kūrėjo gyvenime įprastai ėjo greta teatro, tad ir jo muzikinėje veikloje netrūksta žaismingumo, ironijos, improvizacijos, o žiūrovai būna norom nenorom yra įtraukiami į pasirodymą.

Andrius Kaniava - jaunatviškumu ir energija spinduliuojantis aktorius, atlikėjas, dainų tekstų kūrėjas, kompozitorius ir režisierius, atpažįstamas ir mėgiamas dėl savo išskirtinės dainavimo manieros bei originalių dainų tekstų. Jo pasirodymai – tai tarsi vaizdingi pasakojimai, kurie niekados nepasikartoja, o klausytojų pamėgtos dainos kaskart prisistato naujame amplua – skambesio bei atlikimo. Tinka ir patinka tiek suaugusiems, tiek vaikams.

Dainuojantis aktorius Olegas Ditkovskis jau ne vienerius metus klausytojus džiugina melodingomis, jautriomis savo kūrybos dainomis. Gerai pažįstamas iš suvaidintų vaidmenų teatre ir kine bei koncertų su grupe „Aktorių trio“, kurioje su kolegomis Kostu Smoriginu ir Sauliumi Bareikiu atlikdavo autorines dainas. Keletą metų koncertavo su projektu „Meilės trikampis“,  vėliau – kartu su atlikėja Neda Malūnavičiūte. Šiuo metu atlikėjas itin retai koncertuoja vienas, dažniau su kolega bendražygiu Sauliumi Bareikiu, ir būtent todėl yra labai laukiamas ir pasiilgtas.

Geros muzikos ekspertai „Bardai LT“ kviesdami į koncertą neabejoja, kad Motinos dienos sekmadienis mylimų, talentingų aktorių dėka bus pripildytas šilumos, gėrio ir šviesių akimirkų.

 

Bilietai: https://kakava.lt/renginys/koncertas-motinos-dienai-a-giniotis-a-kaniava-ir-o-ditkovskis/4419/8615

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: