Vilniaus mokytojų namai
EN

QUEEN in Jazz I VILNIUS I PAPILDOMAS


Šv. Kotrynos bažnyčia
Šeštadienis
Vasario 11 d.
20:30 VAL.

Vasario 11 dieną, 20:30 val.
Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30), Vilnius
QUEEN in Jazz
‘‘in Jazz‘‘ projekto rėmuose jau 8 metus organizuojami išskirtiniai projektai tokie kaip ,,QUEEN in Jazz’’, ''STING in Jazz'' ,,NIRVANA in Jazz’’, ,,THE BEATLES in Jazz’’, ,,LED ZEPPELIN in Jazz’’, kaskart sulaukia didelio žiūrovų susidomėjimo ir stebina anšlagais tapusiais koncertais.
"We will rock You" – ne kartą skandavo legendinė grupė "Queen". Jų žodžių tikrumą įrodė tūkstantinės minios gerbėjų ir iki šių dienų neblėstantis populiarumas. Fredžio Merkurio charizma, rokeriška energija ir nevaldoma ekspresija atgims karališkajame "QUEEN in Jazz" koncerte.
Lietuvos džiazo muzikos atlikėjai pirmą kartą atvyksta Vilniaus publikai pristatyti atsinaujinusia ir aukščiausius kokybės standartus pralenkiančia programa. Pasitelkę neįtikėtiną salsos, sambos, bossa novos, swingo, baladžių garso ir ritmų spalvų šėlsmą atlikėjai pažada, kad visus nukels į bohemišką rojų, neleis savęs stabdyti ir užkariaus net didžiausio skeptiko širdį. Puikūs muzikantai, kurių meistriškumas ir profesionalumas nekelia jokių abejonių, padovanos netikėtą ir prabangų reginį akims ir atgaivą sielai.
Svinguojančių garsų švelnumo, gyvenimo saldumo ir jausmų harmonijos kupinas koncertas pasitiks vasario 11 d. nuostabioje Šv. Kotrynos bažnyčiojeBilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: