Vilniaus mokytojų namai
EN

Domantas Razauskas | 40 pavasaris


Šv. Kotrynos bažnyčia
Pirmadienis
Kovo 27 d.
19:00 VAL.

2023 m. kovo 27 d. 19 val. Šv. Kotrynos bažnyčioje kartu pasitikti savo 40-ąjį pavasarį kvies dainų autorius ir atlikėjas DOMANTAS RAZAUSKAS. Scenoje rinksis gausus būrys atlikėjo draugų, netruks improvizacijų, burtažodžių ir poetinių virpesių.
Šventinę nuotaiką kurs: ilgametis Domanto scenos partneris, multiinstrumentalistas, šamaniškas SAULIUS PETREIKIS. Prie jų prisijungs ir šėlsmo įneš D. Razausko suburta grupė VOS VOS. Gimtadienis nėra įsivaizduojamas be grupės ATIKA lyderio, dainų autoriaus ir atlikėjo, Domanto bičiulio DARIAUS ŽVIRBLIO, gitaristo JONO KRIVICKO, šviesą ir ramybę spinduliuojančio BALTOJO KIRO.
Gaivališkumą atsvers aktoriaus ANDRIAUS BIALOBŽESKIO skaitomos eilės, VYTAUTO STANKAUS poezija ir Nacionaline kultūros ir meno premija neseniai apdovanoto RIMVYDO STANKEVIČIAUS poetinės vizijos ir sapnai.
Šviesų paveikslus kurs talentingasis Arvydas Buinauskas / AB light.
Renginio organizatoriai „Geros muzikos ekspertai“ kartu su vakaro kaltininku Domantu Razausku paruošė klausytojams ir keletą staigmenų, kurias atskleis tik renginio dieną. Tad geriausias sprendimas būtų jau dabar čiupti bilietą ir atvykti į pavasariško šėlsmo ir džiaugsmo kupiną muzikos ir poezijos misteriją.


Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: