Vilniaus mokytojų namai
EN

JURGA | MEILĖS SAU DIENA


Šv. Kotrynos bažnyčia
Penktadienis
Vasario 10 d.
19:00 VAL.

Veriančiai autentiška, mylinti muziką, gyvenimą ir save – tokia toji Jurga, kurią kaskart įdomu stebėti ir išgyventi pasirodymus drauge. Šįkart klausytojams ji ruošia dvigubą šventę: savo gimtadienio minėjimą ir unikalų koncertą po Šv. Kotrynos bažnyčios skliautais.

Gilios filosofijos nei gyvenime, nei scenoje nestokojanti atlikėja atvira: „Noriu, kad tai būtų meilės sau diena. Tegul tie, kas ateis, čiumpa galimybę atsigręžti į save, pabūti su savo mintimis, prisiminti savo pamirštas svajones, pagvildenti kažkodėl neišnaudotas galimybes. Ruošiame jaukią, švelnią programą ir labai daug dirbame tam, kad mano koncertuose žmonės pailsintų protą ir pabūtų meilės santykyje su savastimi“.

Tarp puikiai pažįstamų Jurgos dainų, kuriose ji kviečia lipti stogais, glostyti šunį ar ieško gyvenimo instrukcijos, suskambės ir dar negirdėtų, tačiau atlikėjos viduje ne vienerius metus brandintų melodijų. Scenoje atlikėja pasirodys su muzikos profesionalais: Kęstučiu Pavalkiu (fortepijonas ir klavišiniai), Julium Valančiausku (bosinė gitara), Gediminu Stankevičium (būgnai) bei Juste Kraujelyte (pritariantis vokalas).

Jūra unikalių dainų, nesuvaidintų emocijų ir jurgiškų netikėtumų – vasario 10-ąją Meilės sau dienoje!

 

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/jurga--meiles-sau-diena-381163/

Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: