Vilniaus mokytojų namai
EN

Meno terapijos spektaklis NenuGALĖTIeji


Šv. Kotrynos bažnyčia
Antradienis
Gegužės 30 d.
19:00 VAL.

PREMJERA Vilniuje!

Tai pirmas, tokio pobūdžio pastatytas spektaklis Lietuvoje su vertimu į gestų kalbą, kuomet pasitelkiamos realios žmonių, sergančių onkologinėmis ligomis, istorijos, kurios gimė meno terapijos proceso metu ir tapo atspirties tašku teatro bei šokio spektakliui. Spektaklio tikslas - paskatinti žmones atkreipti dėmesį į gyvenimo vertybes ir jų perskirstymą, pažvelgti į mums duotus iššūkius ir aplinkybes kitomis akimis, sustiprinti bendrystės jausmą. Padėti paleisti susikaupusias neigiamas emocijas, su liga susijusius išgyvenimus.

Neįprasta terapijos ir scenos meno išraiškų sinteze siekiama ne nustebinti žiūrovą režisūriniais sprendimais, bet sukurti ypatingą nuotaiką, akimirkas ir būsenas, gydančias vidinius skaudulius. Ar tai būtų onkologinės ligos sukeltas fizinis skausmas, ar dvasinis sielvartas, ar tam tikra netektis. Galimybė pažvelgti per kito žmogaus skausmo ir iš jo išsilaisvinimo prizmę pripildo žiūrovo vidų šviesos. Tuomet imame žiūrėti į savo gyvenimą ir įprastas kasdienines veiklas kur kas jautriau ir prasmingiau nei bet kada ankščiau, prisimename amžinąsias vertybes bei gyvenimo akimirkų laikinumą.

 

Bilietai: https://kakava.lt/renginys/meno-terapijos-spektaklis-nenugaletieji/5940/9762?fbclid=IwAR1xM5bMT5M2A3Eq02E4byPvjz97_5brfkpQ2w6B7taBVK2qdbPVAzbVDNsPrenumeruokite mūsų naujienlaiškį: