Vilniaus mokytojų namai
EN

Vilniaus mokytojų namuose sukurtas žaidimas „Vilnius – kietas riešutėlis“ toliau keliauja po sostinės bibliotekas. Rugsėjo mėnesį susitinkame Lazdynų bibliotekoje. Registruojame komandas!

Rugsėjo 30 d.15 val. Lazdynų bibliotekoje įvyks II-asis žaidimo ,,Vilnius – kietas riešutėlis“ turas. Sostinės jubiliejaus proga suskurtas kūrybinių žaidimų turnyras pavasarį pradėjo kelionę po Vilniaus bibliotekas. Nebūtina ieškoti pramogų ir šventės centre, smagūs užsiėmimai atkeliauja arčiau namų. Kviečiame šeimas ir draugų kompanijas burtis į komandas, žaisti savo rajono bibliotekos turnyre, o metų pabaigoje geriausios komandos susirungs finaliniame žaidime Vilniaus mokytojų namuose. Lazdynų turnyro komandų registracija čia: https://rb.gy/sayyk

„Vilnius  - kietas riešutėlis“ – tai nuotaikingas kūrybinių žaidimų turnyras apie Vilnių, jo istoriją, įvykius ir žmones. Šį žaidimą gali žaisti ir moksleiviai ir senjorai. Užduotys sukonstruotos taip, kad kiekvienas šeimos ar draugų kompanijos narys ras savo vaidmenį komandoje. Žaidimas leidžia sužinoti daugiau įdomių faktų apie Vilnių, „išjungia“ vidinį kritiką, sukuria azartišką atmosferą ir įtraukia žaidėjus į smagų tarpusavio bendravimą.

Žaidimo turai užkoduoti po šiais pavadinimais: „Kūrybinis protmūšis“, „Neriam į Vilnių“, „Vienos raidės istorija“, „Radinių biuras“, „Sostinės šarados“. Pralaimėjusių žaidime nėra ir tai ne skambi reklaminė žinutė. Žaidimo turų metu komandos renka taškus – riešutėlius, už kuriuos žaidimo aukcione bus laimėti puikūs prizai – bilietai į populiariausius sostinės koncertus.

Nedelskite, burkite ir registruokite komandą ir susitikime smagiame žaidime, kur dar kartą įsitikinsime, koks nuostabus mūsų jaunasis Vilnius!

Projektą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

2023 m. rugsėjo 18 d.

Visos naujienos

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: