Vilniaus mokytojų namai
EN

NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ ir RICHARDAS BANYS. Labai asmeniškos dainos


Šv. Kotrynos bažnyčia
Antradienis
Rugsėjo 19 d.
19:00 VAL.

NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ ir RICHARDAS BANYS

 „Labai asmeniškos dainos“

Rugsėjo 19 d. 19 val.

Vilnius, Šv. KOTRYNOS BAŽNYČIA

 

Neda Malūnavičiūtė (vokalas, fleita)

Richardas Banys ( fortepijonas )

 

      Jaunas , talentingas , 32-erių metų džiazo pianistas RICHARDAS BANYS ir jau 30 metų turinti sceninę patirtį dainininkė bei fleitininkė NEDA MALŪNAVIČIŪTĖ susitiko prieš 7 metus. Jie abu yra džiazo trio NEDA/ LABUTIS/BANYS  nariai, bet abu atlikėjai mielai neria į kitokio žanro, bei populiariąją muziką. Neda išleidus 6 pop albumus, jai rašė dainas tokie kompozitoriai, kaip Andrius Kulikauskas, Aurelijus Ščiuka, Žeraldas Povilaitis, Olegas Ditkovskis, bei nuostabus kompozitorių tandemas Andrius Borisevičius ir Audrius Balsevičius. 

    Neda ir Richardas kruopščiai atrinko per visą 30 metų laikotarpį sukurtų dainų arsenalą ir įvilko jį į "kitokį" muzikinį rūbą.  Tai bus dainų akustinė versija su daugybę jausmų, dinamikos, žaismės ir vokalinių bei instrumentinių improvizacijų. Koncerte skambės , jau vizitine kortele tapusios Andriaus Kulikausko dainos "Į tave ", Žingsniai ne tie ", bei Andriaus ir Audriaus tandemo sukurti hitai "Eilinė diena rojuj" , "Pasaka" ir daugybė kitų mažiau girdėtų dainų.Visas dainas sieja vienas kertinis dalykas- jos visos buvo sukurtos specialiai NEDAI. Todėl jos yra ypač subtilios, intymios ir labai asmeniškos .

 Kviečiame praleisti puikų rugsėj0 vakarą kartu.

Bilietai: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/neda-malunaviciute-ir-richardas-banys-labai-asmeniskos-dainos-401398/
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: