Vilniaus mokytojų namai
EN

The Best Of ED SHEERAN by Jack Shepherd Baltic Tour | Vilnius


Šv. Kotrynos bažnyčia
Trečiadienis
Vasario 14 d.
18:00 VAL.

Vasario 14 d. 18:00 val.
Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30), Vilnius 
 
The Best Of Ed Sheeran 

 

Turime garbės pranešti, kad atsivežame tiesiai iš Didžiosios Britanijos unikalų projektą, pelnusį tarptautinį pripažinimą - The Best Of Ed Sheeran! Gražiausias Edo Sheerano dainas atliks žiūrovų mylimas žavingasis atlikėjas iš Didžiosios Britanijos Jack Shepherd.  Koncerto metu skambės visos populiariausios kultinio Edo Sheerano dainos, kaip antai, Bad Habits, Thinking Out Loud, Castle on The Hill, Shivers, Perfect, Shape of You ir daugelis kitų pasaulinių hitų. Tai – kūriniai, su kuriais auga kartos, kurie paliečia kiekvieną jautrią sielą ir muzikai neabejingą klausytoją.

Jack Shepherd pelnęs paties Ed Sheeran pripažinimą ir renkantis anšlagines sales net 15 šalyse, įskaitant Europos žemyną bei JAV. ''The best of Ed Sheeran'' – tai unikali galimybė pasijusti tarsi Ed Sheeran koncerte, kupiname nevaržomos ekspresijos, meilės, aukščiausio meistriškumo ir prasikverbimo į kiekvieno žiūrovo širdį.
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: