Vilniaus mokytojų namai
EN

Šiuolaikinio šokio mokykla KABA


Vadovė Monika Parniauskaitė
Tel. nr. 8 646 57 958
El. p. kabadancecompany@gmail.com„Mano Šokis visada prasideda nuo klausimo. Žingsniai visada ateina iš kažkur kitur, niekada iš kojų“ 


„Kaba“ šokio mokyklos vadovė Monika


„Kaba“ yra šiuolaikinio šokio erdvė vaikams ir paaugliams. Svarbiausi klausimai, kuriuos Jūs išgirsite užsiėmimų metu „kodėl?“, o tada ieškosime atsakymo į klausimą „kaip?“. Paieškos vyks per šokį, o keliausime mes drauge judesiu. 
 
Svarbiausia „Kaba“ šokio mokyklos  figūra – kūryba. Užsiėmimų metu skiriame dėmesį šiuolaikinio šokio kūrybiniam procesui, saviraiškai ir improvizacijai. 


„Kaba“ šokio mokykloje dėmesys skiriamas šiuolaikinio šokio technikai. Mokiniai supažindinami su pagrindiniais klasikinio ir šiuolaikinio šokio judesiais, disciplinomis, atliekamos įvairios šiuolaikinio šokio choreografijos. Taip pat „Kaba“ šokio mokyklos mokiniai dalyvauja įvairiuose performansuose, konkursuose, meninėse dirbtuvėse, kurie skirti jaunimui bei vaikams.

Visos šiuolaikinio šokio programos yra akredituotos, galimybė pasinaudoti Neformaliojo švietimo vaikų krepšelio finansavimu.


Registracija į 2023/2024 šokio grupes: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0xwA92s4OGimjpp4WK7cTQMUdchZ_VE4QjsL8KTPlz7Rhbg/viewform


 


 


 


 


 

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: