Vaikų dienos stovykla „Touch and play. Kompiuteriniai žaidimai ir kitos istorijos“
Vilniaus mokytojų namai
EN

Vaikų dienos stovykla „Touch and play. Kompiuteriniai žaidimai ir kitos istorijos“


226 auditorija
Pirmadienis
Birželio 18 d.
Birželio 18-22 dienomis

Grupės dydis – ne daugiau 22 vaikų

Stovyklos vieta – Mokymosi ir informacijos centras 226 auditorija
Vilniaus mokytojų namai, Vilniaus g. 39, Vilnius

Stovyklos kaina – 130 eurų. 
Leidžiantiems du ar daugiau vaikų iš tos pačios šeimos – 10 proc. nuolaida kiekvienam vaikui. Į kainą įskaičiuota programa ir maitinimas. 

Maitinimas – pietūs kavinėje ir užkandžiai užsiėmimų vietoje.

Registracija į stovyklą vyksta užpildžius šią formą https://goo.gl/forms/HF0C31TPCPdNDcUC3 ir sumokėjus 30 Eurų negrąžinamą avansą. 

Kas bendro tarp literatūros ir video žaidimų, kokie yra istorijų kūrimo būdai, kaip kuriami video žaidimai? Į visus šiuos klausimus ieškosime atsakymo skaitydami įvairius literatūrinius tekstus, dalyvaudami istorijų pasakojimo (story-telling), kūrybinio rašymo, forumo teatro, komiksų dirbtuvėse, susitikdami su youtuberiais, žaidimų kūrėjais, 3D animatoriais... Ir, žinoma, žaisime video žaidimus. O paskutinę stovyklos dieną skirsime dėmesio ir tėveliams – papasakosime, kuriuos žaidimus net labai patartina žaisti drauge su vaikais.

Šią stovyklą organizuojame bendraudarbiaudami su medijų specialistais VšĮ „Meno Avilys“. Apie jų veiklą daugiau sužinosite apsilankę http://www.menoavilys.org/

Jei kiltų klausimų ar šiaip norėtumėt pasikalbėti, skambinkite Justinui 8 616 26966 arba rašykite labas@vaikuzeme.ltPrenumeruokite mūsų naujienlaiškį: