Vilniaus mokytojų namai
EN

Vaikų dienos stovykla „Touch and play. Kompiuteriniai žaidimai ir kitos istorijos“


226 auditorija
Pirmadienis
Birželio 18 d.
Birželio 18-22 dienomis

Grupės dydis – ne daugiau 22 vaikų

Stovyklos vieta – Mokymosi ir informacijos centras 226 auditorija
Vilniaus mokytojų namai, Vilniaus g. 39, Vilnius

Stovyklos kaina – 130 eurų. 
Leidžiantiems du ar daugiau vaikų iš tos pačios šeimos – 10 proc. nuolaida kiekvienam vaikui. Į kainą įskaičiuota programa ir maitinimas. 

Maitinimas – pietūs kavinėje ir užkandžiai užsiėmimų vietoje.

Registracija į stovyklą vyksta užpildžius šią formą https://goo.gl/forms/HF0C31TPCPdNDcUC3 ir sumokėjus 30 Eurų negrąžinamą avansą. 

Kas bendro tarp literatūros ir video žaidimų, kokie yra istorijų kūrimo būdai, kaip kuriami video žaidimai? Į visus šiuos klausimus ieškosime atsakymo skaitydami įvairius literatūrinius tekstus, dalyvaudami istorijų pasakojimo (story-telling), kūrybinio rašymo, forumo teatro, komiksų dirbtuvėse, susitikdami su youtuberiais, žaidimų kūrėjais, 3D animatoriais... Ir, žinoma, žaisime video žaidimus. O paskutinę stovyklos dieną skirsime dėmesio ir tėveliams – papasakosime, kuriuos žaidimus net labai patartina žaisti drauge su vaikais.

Šią stovyklą organizuojame bendraudarbiaudami su medijų specialistais VšĮ „Meno Avilys“. Apie jų veiklą daugiau sužinosite apsilankę http://www.menoavilys.org/

Jei kiltų klausimų ar šiaip norėtumėt pasikalbėti, skambinkite Justinui 8 616 26966 arba rašykite labas@vaikuzeme.ltPrenumeruokite mūsų naujienlaiškį: