Vilniaus mokytojų namai
EN

„Subtilu-Z“ koncertas


Šv. Kotrynos bažnyčia
Šeštadienis
Gruodžio 1 d.
19 val.

„Su dideliu džiaugsmu ir nekantrumu kviečiame į savo koncertą Šv. Kotrynos bažnyčioje pirmąją žiemos dieną. Prasidedant gražiausioms žiemos šventėms užvirsta ir įvairiausi reikalai, darbai, įsipareigojimai, tad kol dar nevėlu, kviečiame rasti laiko sau ir pasimėgauti gera bei įvairia muzika, užsikrėsti džiaugsminga nuotaika, pasikrauti neišsenkančia energija. Džiaugiamės, kad koncerto nuotaiką kartu kurs mūsų draugai ir kolegos: dainininkė Vytautė Pupšytė, bei arfos ir saksofono meistrai, Jerusalem Duo iš Vokietijos“.

Grupė „Subtilu-Z“:

Laurynas Vaitkus (tenorinė birbynė),
Povilas Velikis (akordeonas),
Dmitrijs Mihailovs (akordeonas),
Vytautas Švažas (perkusija).

Subtilu-Z yra ekstremaliai virtuoziškas garso estetų sambūris. Empyrinio patyrimo ir nuodugnių tyrinėjimų keliu jiems pavyko įrodyti pasauliui, kad a) muzika nėra tik garsas; b) instrumentai tėra priemonė muzikinei energijai išreikšti; c) muzikinės energijos nebūna per daug. O taip pat ir patvirtinti seniai žinomą aksiomą, jog d) svarbu ne tai, kas grojama, o kaip.
Subtilu-Z tiesiog kviečia drauge jausti muzikos malonumą, pasiduoti jos energijai, išjungti analitinį protą, atsiriboti nuo prietarų ir paprasčiausiai išgirsti tai, kas neišreiškiama nei natomis, nei žodžiais. 

Svečiai:
Jerusalem Duo (saksofonas, arfa), Vokietija

Kuomet istorinis ir retai girdimas kaip solo instrumentas arfa sutinka vieną iš jauniausių ir populiariausių instrumentų, tokių kaip saksofonas, gimsta nauja ir stebinanti patirtis.
Patirtis, kai muzika tampa universalia kalba ir išraiškos forma, kuri atveria kelią tiesiai į kiekvieno klausytojo širdį. "Jerusalem Duo" perkelia klausytojus į daugiakultūrę kelionę įvairiais muzikos stiliais ir laikais.

Vytautė Pupšytė (dainininkė), Lietuva

Paprastai dainininkės lemtinga savybė yra balsas, tačiau Vytautės Pupšytės kūrybinė savastis be jokių abejonių būtų atsiskleidusi net ir tada, jei ji neturėtų savo švaraus, stipraus ir spalvingo prigimtinio instrumento, nes Vytautės daina prasideda ne nuo vokalizės, o nuo idėjos. Ji yra savotiška „džiazo bardė“, vartojanti vešlią ir sudėtingą daugiastilistinę džiazo arba net nebedžiazo kalbas, kartu daug dėmesio skirianti poetiniam tekstui, kuris visada yra pirmaujantis, svarbiausias jos dainų komponentas. Atimkite iš Vytautės balsą – ji deklamuos pašnibždomis įspūdingos aranžuotės debesy ir bus tokia pat įtikinama bei nuostabi.

Daugiau informacijos  www.subtilu-z.com

https://www.youtube.com/watch?v=t8qbiWRMDUE
https://www.youtube.com/watch?v=yrjjJa0PBKk
https://www.youtube.com/watch?v=u45Ul8PGC5k
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: