Vilniaus mokytojų namai
EN

ČESLOVAS GABALIS IR VILNIAUS DIVERTISMENTAS ROMANTIŠKAS KONCERTAS „NAKTIS MANHATENE“


Šv. Kotrynos bažnyčia
Sekmadienis
Vasario 24 d.
18 val.

Šių metų vasario 24 dieną, 18 val.kviečiame į charizmatiškojo dainininko, Česlovo Gabalio ir instrumentinio ansamblio „Vilniaus divertismentas“ (vadovė Irena Karsokienė, dirigentas Tomas Leiburas) nuotaikingą, romantišką  koncertą „Naktis Manhatene“, kuris vyks šv.Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje.

Koncerte skambės 1930-1960 m.m. Amerikos kompozitorių  „aukso amžiaus“  romantiškiausios dainos: „Night in Manhatten“, „Stardust“, „Smile“, „Isn‘t a romantic“ ir kt. Šie kūriniai mus nukels į 20 a. Niujorką, spindintį, nostalgišką ir „niekad nemiegantį“.

Skambės populiarios melodijos orkestrui iš XX a. miuziklų bei kino filmų – „Mėnesienos serenada“, „Vyras ir moteris“, „Diena ir naktis“ ir kt.

Nuostabios kompozitoriaus, ansamblio pianisto Tomo Leiburo aranžuotės nukels į praeitą šimtmetį ir leis pajusti nostalgiškų melodijų grožį. Daugelis iš jų Lietuvoje bus atliekamos pirmą kartą.

Instrumentinis ansamblis „Vilniaus divertismentas“ įžengiantis į penktuosius savo gyvavimo metus, išimtinai specializuojasi tik lengvosios muzikos žanre. „Klasikai grojantys ne klasiką“ - taip apibūdina save profesionalūs atlikėjai.

Nepraleiskite progos puikiai praleisti vakarą jaukioje, romantiškoje ir šventiškoje Šv. Kotrynos bažnyčios salėje.

Instrumentinis ansamblis „Vilniaus divertismentas“:
Žilvinas Malikėnas (smuikas),
Ramunė Grigienė (smuikas),
Ilona Meškėnienė (smuikas),
Tomas Leiburas (fortepijonas),
Irena Karsokienė (violončelė),
Ernestas  Ramelis (violončelė),
Marius Leiburas (mušamieji),
Eugenijus Mikšys (bosinė gitara).

https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/naktis-manhatene-275530/
Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: