Vilniaus mokytojų namai
EN

PERKELTAS | Atlikėjas Mantas | Koncertas „Vienam pasaulyje“ perkeliamas į 05.23


Šv. Kotrynos bažnyčia
Ketvirtadienis
Balandžio 16 d.
20:00 Val.

Pranešame, kad renginys MANTAS: Vienam pasaulyje | Vilnius yra perkeliamas iš balandžio 16 d. į gegužės 23 d. 20:00 val.
Bilietai galios tie patys ir papildomai kreiptis nereikia.
Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.

MANTAS | Koncertinis turas „Vienam pasaulyje“

Dainininkas, aktorius, pagrindinių vaidmenų žymiausiuose Lietuvos miuzikluose atlikėjas, projekto „Lietuvos balsas“ mokytojas ir teisėjas – Mantas Jankavičius – skelbia koncertinį turą pavadinimu „Vienam pasaulyje“. Manto muzikoje, kaip ir kiekvieno iš mūsų gyvenime, telpa daugybė emocijų, išgyvenimų, džiaugsmo ir jautrių natų, šokio ir lengvo sklendimo su muzika. Visi esame skirtingi, su unikaliomis patirtimis, tačiau visi gyvename Vienam pasaulyje. Tai ir yra pagrindinė turo žinutė. Vienijanti ir kviečianti pasidžiaugti buvimu drauge.  

Seniai po Lietuvą muzikinį turą organizavęs atlikėjas yra įsitikinęs, kad dabar – pats tinkamiausias metas susitikti su gerbėjais įvairiausiose šalies vietose. Ištikimų fanų – jau labai pasiilgta, o su naujaisiais – nekantru susipažinti.

Programoje su gyvos muzikos grupe skambės ir gerai žinomos dainos, ir nauji kūriniai: „Laisvi drugeliai“, „Čiuožki“, „Stok“, „Dangus nesibaigia“, „Vienam pasaulyje“ ir kt. Laisvė, juokas, nuoširdumas ir šokiai – tai pagrindiniai programos elementai, kurie neišvengiamai pasikartos kiekviename turo koncerte.

Bilietai: 21.00 - 31.00 Eur
https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/mantas-vienam-pasaulyje--vilnius-307771/

Artėjant koncertui bilietai gali brangti.

Bilietus galite įsigyti www.bilietai.lt ir bilietai.lt kasose.
Informacija apie bilietus nemokamu informacijos numeriu 1588 (informacija Jums bus suteikta nemokamai, mokėsite tik už ryšio paslaugas pagal Jūsų operatoriaus taikomus tarifus).
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: