Vilniaus mokytojų namai
EN

Balandžio renginiai

2022 04
Pr
An
Tr
Ke
Pe
Še
Se
 
 
 
 
2
4
6
11
12
14
15
16
17
19
20
21
22
24
25
26
27
28
29
30
Renginių archyvas

Balandžio 2022

DĖMESIO, RENGINYS ATŠAUKTAS | Dictaphone

Šv. Kotrynos bažnyčia, 20:00 Val.

RENGINYS ATŠAUKTAS

Atlikėjai:
Oliver Doerell (elektronika, bosinė gitara)
Roger Döring (saksofonas, klarnetas)
Alex Stolze (smuikas)
Devintojo dešimtmečio pabaigoje Berlyne susikūręs elektroakustinis duetas “Dictaphone” pristatys šviežiausią, muzikos kritikų palankiai įvertintą savo įrašą “Goats & Distortions 5”. Tai paranormaliai vaiduokliškas albumas, susidedantis iš dešimties skirtingų kūrinių, kurie yra mįslingos melodinės kelionės į eksperimentinio garso pasaulį.
Bilietai: 19.90-29.90
https://tickets.paysera.com


Balandžio 2022

Geriausios roko baladės

Šv. Kotrynos bažnyčia, 18:00 Val.

Atlikėjai:
Česlovas Gabalis
Jeronimas Milius
Feliksas Zakrevskis (fortepijonas)
Programoje akustiškai suskambės žinomos pop ir roko baladės. Tikras širdies džiaugsmas geros muzikos mylėtojams, kurie turės galimybę išgirsti geriausius Rod Stewart, Sting, Scorpions, Bryan Adams, U2, Queen, Bon Jovi, Whitesnake ir kitų roko legendų hitus!
Bilietai: 15, 20 ir 25 Eur.
www.tiketa.lt


Ekskursija „KOTRYNA NUSIIMA KAUKĘ“ su gidu Pauliumi Zaveckiu

Šv. Kotrynos bažnyčia, 12:00 VAL.

Ekskursija "Kotryna nusiima kaukę" papasakos, ką 1946 metais vienuolės benediktinės, privalėjusios palikti vienuolyną, 6 skryniose išsivežė į Lenkiją ir kas liko paslėpta šv. Kotrynos bažnyčioje iki pat vėlyvo sovietmečio. Ir tai dar ne viskas. Pasakojimais klajodami per bene 500 metų trunkančią šios teritorijos istoriją, lankysime įvairius bažnyčios ir buvusio vienuolyno užkaborius.
Ekskursijos trukmė pusantros valandos, kaina 10 eurų, pradžia balandžio 3 dieną 12 valandą prie šv. Kotrynos bažnyčios pagrindinio įėjimo.
Reikalinga registracija elektroniniu paštu paulius.zaveckis@gmail.com arba telefonu 8 684 47169 (atsilieps gidas Paulius Zaveckis)


Balandžio 2022

Zbigniew Levicki ir Aurelijus Globys "Muzikinė mozaika"

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19:00 Val.

Atlikėjai:
Zbigniew Levicki (smuikas)
Aurelijus Globys (gitara)
Darius Pašiūnas (perkusija)
Programa: Koncerte skambės gerai žinomų įvairių žanrų kūrinių virtuoziškos improvizacijos . Ne pirmus metus scenoje pasirodantys Aurelijus Globys ir Zbigniew Levicki kasmet sulaukia ne tik gausių aplodismentų, meilių kritikų pagyrimų, bet ir sausakimšų salių. Vakaro svečias - perkusininkas Darius Pašiūnas
Bilietai: 16-28 Eur.
www.bilietai.lt


Balandžio 2022

(ATŠAUKTAS) ROTARY LABDAROS KONCERTAS ''UŽ UKRAINĄ !!!''

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19:00 VAL.

Su dideliu liūdesiu informuojame, kad renginys ROTARY LABDAROS KONCERTAS ''UŽ UKRAINĄ !!!'' Šv. Kotrynos bažnyčioje balandžio 7 d. neįvyks.

Pinigai už įsigytus bilietus bus grąžinti į pirkėjų sąskaitas iki balandžio 19 d.

Renginio organizatoriai.


Balandžio 2022

Atšauktas koncertas! Daniel Puente Encina & Band (Vokietija,Čilė,Meksika,Brazilija)

Šv. Kotrynos bažnyčia, 18:00 Val.

Atlikėjai:
Daniel Puente Encina & Band
Programa: Daniel Puente Encina, iš Čilės kilęs atlikėjas bei daugelių filmų muzikos autorius atvyksta į Lietuvą su gyvo garso grupe. Koncerto metu pasinersite į išskirtinę Lotynų Amerikos bliuzo, roko ir Lotynų Amerikos džiazo sintezės programą. Daniel Puente Encina kartu su grupe garantuoja įsimintiną, gilios emocijos kupiną vakarą ir gilias tradicijas siekiančias muzikalias emocijas.
Bilietai: 24.00 - 44.00 Eur.
www.bilietai.lt


Balandžio 2022

QUEEN in Jazz

Šv. Kotrynos bažnyčia, 15:30 (Papildomas II), 18:00 ir 20:30 (Papildomas) VAL.

Atlikėjai:
Rokas Jaunius (saksofonas)
Vytautas Straižys (fortepijonas)
Gediminas Stepanavičius (kontrabosas)
Augustas Baronas (mušamieji)
Programa: Lietuvos džiazo muzikos atlikėjai pristato Vilniaus publikai aukščiausius kokybės standartus pralenkiančią "QUEEN in Jazz" programą. Pasitelkę neįtikėtiną salsos, sambos, bossa novos, swingo, baladžių garso ir ritmų spalvų šėlsmą atlikėjai pažada, kad visus nukels į bohemišką rojų, neleis savęs stabdyti ir užkariaus net didžiausio skeptiko širdį. Puikūs muzikantai, kurių meistriškumas ir profesionalumas nekelia jokių abejonių, padovanos netikėtą ir prabangų reginį akims ir atgaivą sielai.
Bilietai: 24.00 - 44.00 Eur.
www.bilietai.lt


Balandžio 2022

Neda ir Richardas Banys | „Labai asmeniškos dainos“ | Premjera

Šv. Kotrynos bažnyčia, 18:00 Val.

Atlikėjai:
Neda Malūnavičiūtė (vokalas)
Richardas Banys (fortepijonas)
Programa: Naujai programai Neda ir Richardas kruopščiai peržiūrėjo per 30 metų sukurtų dainų arsenalą ir įvilko jį į „kitokį“ muzikinį rūbą. Tai dainų akustinė versija su daugybe jausmų, dinamikos, žaismės, vokalinių bei instrumentinių improvizacijų. Koncerte skambės atlikėjos vizitine kortele tapusios Andriaus Kulikausko dainos „Į tave", „Žingsniai ne tie“ bei Andriaus ir Audriaus tandemo sukurti hitai „Eilinė diena rojuj“, „Pasaka“ ir kitos, gal kiek mažiau girdėtos dainos.
Bilietai: 16.36 - 26.46 Eur.
www.kakava.lt


Ekskursija „KOTRYNA NUSIIMA KAUKĘ“ su gidu Pauliumi Zaveckiu

Šv. Kotrynos bažnyčia, 12:00 VAL.

Kuri Vilniaus bažnyčia pasižymi nuo epidemijų (taigi ir nuo COVID-o!) saugančiais simboliais? Ogi šv. Kotrynos. Ir tai tik dalis jos istorijų bei paslapčių.
Jų atskleidimui skirta išsami pusantros valandos trukmės ekskursija "Kotryna nusiima kaukę", balandžio 10 dieną, 12 valandą prasidėsianti prie pagrindinio šv. Kotrynos bažnyčios įėjimo.
Kaina 10 eurų. Reikalinga registracija elektroniniu paštu paulius.zaveckis@gmail.com arba telefonu 8 684 47169 (atsilieps gidas Paulius Zaveckis)


Balandžio 2022

Hermano Perelšteino jaunųjų dirigentų konkursas

Šv. Kotrynos bažnyčia, 15 VAL.

Atlikėjai:
"Ąžuoliuko" muzikos mokyklos jaunieji dirigentai
"Ąžuoliuko" muzikos mokyklos IV klasės choras (vadovė - Edita Narmontienė)
Programa: kasmetiniame Hermano Perelšteino jaunųjų dirigentų konkurse dėl
nugalėtojo vardo varžysis patys gabiausi „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklos aštuntokai

Uždaras renginys


Ekskursija „KOTRYNA NUSIIMA KAUKĘ“ su gidu Pauliumi Zaveckiu

Šv. Kotrynos bažnyčia, 18 VAL.

Artėjant Velykoms - atgimimo ir atsinaujinimo metui - ekskursija "Kotryna nusiima kaukę" išsamiai papasakos apie įvairius nelengvus šv. Kotrynos bažnyčios laikotarpius, kuomet šiai šventovei tekdavo visokiausi išbandymai, tačiau - nepaisant nieko - ji vis atgimdavo. Neveltui Naujojo Testamento citata ant vienos iš Kotrynos sienų byloja: "Kas niokoja Dievo šventovę, tą Dievas suniokos".
Ekskursijos pradžia balandžio 13 dieną 18 valandą prie pagrindinio šv. Kotrynos bažnyčios įėjimo. Trukmė apie pusantros valandos, kaina 10 eurų.
Reikalinga registracija elektroniniu paštu paulius.zaveckis@gmail.com arba telefonu 8 684 47169 (atsilieps gidas Paulius Zaveckis)


Balandžio 2022

KONCERTAS MONSINJORUI KAZIMIERUI VASILIAUSKUI ATMINTI

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19:00 Val.

Atlikėjai:
Lina Dambrauskaitė (sopranas)
Nora Petročenko (mecosopranas)
Tadas Girininkas (bosas)
Vilniaus miesto savivaldybės choras „Jauna muzika“ (meno vadovas ir dirigentas - Vaclovas Augustinas);
Vilniaus miesto savivaldybės šv. Kristoforo orkestras (meno vadovas ir vyr. dirigentas – Modestas Barkauskas)
Programoje skambės D. Zakaro kompozicija „Rorate caeli desuper“ (liet. „Rasokite dangūs iš aukštybių“), skirta solo mecosopranui, chorui, varinių pučiamųjų kvintetui ir styginių orkestrui bei „Magnificat“ solo sopranui, bosui, chorui ir styginių orkestrui. D. Zakaro kūriniams būdinga giedra lyrika, skaidri faktūra, tonalus skambesys, muzika kartais paįvairinama neįprastomis tembrinėmis kombinacijomis, aleatoriniais ar sonoristiniais efektais.
Bilietai: 13.00 - 16.00 Eur.
www.bilietai.lt


Balandžio 2022

ATŠAUKTAS | Krikščioniškų giesmių vakaras ''Šlovė per amžius Tau'' | VILNIUS

Šv. Kotrynos bažnyčia, 19:00 VAL.

Pranešame, kad renginys Krikščioniškų giesmių koncertas "Šlovė per amžius Tau", turėjęs įvykti balandžio 23 d., yra atšaukiamas.
Įsigijusiems bilietus internetu pinigai bus grąžinti į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo atliktas mokėjimas. Pinigai bus pervesti iki balandžio 29 d.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus.


Ekskursija „KOTRYNA NUSIIMA KAUKĘ“ su gidu Pauliumi Zaveckiu

Šv. Kotrynos bažnyčia, 12:00 VAL.

Šventos Kotrynos bažnyčia per jau ketvertą amžių besitęsiančią savo istoriją patyrė įvairių metamorfozių, žibėjo ir liūdnesnėmis, ir linksmesnėmis spalvomis.
Tą įvairovių paletę kviečia pajusti ekskursija "Kotryna nusiima kaukę" balandžio 23 dieną 12 valandą. Ekskursija truks apie pusantros valandos, kaina 10 eurų.
Reikalinga registracija elektroniniu paštu paulius.zaveckis@gmail.com arba telefonu 8 684 47169 (atsilieps gidas Paulius Zaveckis)Visi balandžio renginiai
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį: